Sizi ne ağlatır, hangi durumlarda gözleriniz yaşarır?

Sizi ne ağlatır, hangi durumlarda gözleriniz yaşarır?

• Ayrılık
    14% (3)22% (2)17% (5)Oy Ver
  • Ölüm
    52% (11)22% (2)43% (13)Oy Ver
  • Soğan doğramak
    10% (2)44% (4)20% (6)Oy Ver
  • Küçük Emrah tarzı filmler
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kavga/tartışma
    24% (5)12% (1)20% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|20

En İyi Kız Görüşü

• Ölüm..Doğum..Ayrılık..!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ıtır27 onu bunu bilmem ama herhangi birini ağlatan herhangi bir durum seni kesinlikle ağlatır, senin cevabın hepsi değil mi? naptınız lokanta ismini?

0|0
    0|0
  • Ben ağlamak demiimde içimi acıtan demek daha doğru olur bana atılan bi çamur varsa ve bunu bana en yakın dediğim insan yapıyorsa bu beni acayip acıtır

0|0
    1|0
  • İnsan kendini pis hissetiği zaman şöyle sıcak bi' banyo yapmak ister, şöyle bir kirlerimden arınayım soğuk duş kesmez der... Ağlamak da sıcak banyo gibidir; yakar, kasları gevşetir, rahatlatır, arındırır bir güzel...İçimize atmışısızdır bir çok şeyi, ağır gelmeye başlamıştır, ruhumuz kirleniyordur yavaştan, ee hayat şartları işte... ruhumuz seslenir bize; "reyiz ben duşa giriyorum haberin ola, açıyorum musluğun ikisini birden der." Ağlamak güzeldir.

1|1
    1|0
  • Kolay kolay ağlamam, binde bir olur ama ağladığım zaman etrafı sular seller götürür. Gizli gizlide ağlamam zaten, bildiğin hüngür hüngür ağlarım.

Cevaba gelecek olursak soğan, küçük emrah tarzı filmler ve bunlara benzer saçma şeyler harici herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkek adam ağlamaz soğan doğrarken gözü yaşarır o kadar.Ağlamamak için kendini kasar ağlasa rahatlayacak kendisinde bilir yine ağlamaz

0|0
    0|0
  • duygu yogunlugu yuksek olan hersey

0|0
    0|0
  • en fazla soğan. nadiren filmler falan.

0|0
    0|0
  • ölüm,ayrılıklar

0|0
    0|0
  • En çok ayrılık.

Sonra çok sevdiğim birinin ölmesi.

Ve en sonda hayallerimin yıkılması.

0|0
    0|0
  • yakınım olan biri öldüğünde ağlamam ama belgeselde aslan, ceylanı avladığında gözüme yaş gelir bazen.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerim olmadan hayatta mücadele ettiğimi düşünmek. Ölüm acısını yakından hissetmeye çalışmak bile üzüyor. İnş. daha güçlü bir duruşa sahip olabilirim.

0|0
    0|0
  • Bu aralar neden bu kadar cok ağlama sorusu gelio benim gözüme :)))) Sinirden ağlarım o kesin :) bazen cok duygu yüklü oluorum gözlerim yaşarır. Ama bu aglamak cocuk gibi olmaz her delikanlı adamın aglaması gibi :)

0|0
    0|0
  • Herşey ağlatabilir beni bazen küçücük bir olay bile beni duygulandırır.

0|0
    0|0
  • yiğidi gül ağlatır

gam öldürür

bu geldi aklıma ama doğru...

0|0
    0|0
  • ayrilik, olum ve tartisma

0|0
    0|0
  • milli piyangoda buyuk ikramiye cikarsa once 50000m kosu rekorunu kirar sonra oturur aglarim

0|0
    0|0
  • Birde sinirimi birinden çıkaramazsam sinirimden ağlarım :D

0|0
    0|0
  • Türk filmi ağlatır beni,

En çokta yaşar usta

0|0
    0|0
  • Tabiki ölüm ve ayrılıklar

0|0
    0|0
  • soğan tabiki

ayrıca acuklu filimler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• aslında çok duygusal bir insanım:)bi film repliği duygusal anlar bile gözlerimin dolmasına yeter.ölüm,ayrılık bunları da siz düşünün artık:))))

0|0
    0|0
  • vedalaşmalarda :) ne kadar alıştım artık yanlız yaşayabilirim desemde her evimden ayrılıp servise binip otogara gittiğimde boğazım düğümlernir ağlamamı tutarım genelde ama çok zorlanırım servise gülerek binerim belki anneme el sallarım gülerek ama araba hareket ettiğinde mutlaka gözlerim dolar sonra servisteki insanalrdan saklamaya çalışırım gözyaşlarımı :) ayrılacağım şehri izlemek otogara geldiğimde o kalabalığın içinde yanlız kalmak vedalaşırken annemin dudağını sarkıtması ne kadar alıştım desemde alışamadım

0|0
    0|0
  • kavga ve tartışmada sinirden ağlıyorum

0|0
    0|0
  • Ölüm.Herşeyin bir geridönüşü olur ama ölümün olmaz.Kaybettiğimizi bir daha dünya hayatında göremicez.

0|0
    0|0
  • aslında ağlamak insanın o anki psikolojisine bağlıdır. ölüm, aşk, ayrılık diye sınıflandırmamak lazım... insan o gün kendini bi tuhaf, kırılgan hissediyordur hiç olmayacak şeye ağlar.. sonra gerçekten kötü bir durum olur insan durur kalır sadece. bir tepki veremez ağlayamaz. yani bence o anki ruh haline bağlı bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Yapı olarak esnerken de gülerken de ağlayabiliyorum millet ayırt edemiyor artık

Herhalde en çok ölüm

1|0
    0|0
  • bir hayvana yapılan eziyet haberi

0|0
    0|0
  • ölüm aglatır en cok cunku ölümden başka her şeye bi care vardır

0|0
    0|0
  • A, B, C ve E. D'deki Küçük Emrah filmleri yerine duygusal filmler dersek D şıkkını da dahil edebilirim.

baktım da bir an kendime, çok sulugözmüşüm yaw... :(((

0|0
    0|0
  • ölüm ve kırgınlık... bazense sinirden ama nadiren...

0|0
    0|0
  • Hepsine ağlarım.

Sevdiklerimden biri ölürse eğer kalbimde ağlar.

0|0
    0|0
  • D haric hepsi

0|0
    0|0
  • türk filmlerinin mutlu sonlarındaki müzik..

0|0
    0|0
  • Sadece sinirlendiğimde..

0|0
    0|0
  • sinir

0|0
    0|0
  • Ölüm ve ayrılıklar.

0|0
    0|0
  • ölüm