Imkansız aşksa yine de yaşar mısınız ?

karşınızdaki eğer imkansızsa yinede anı yaşayarak o aşkı yaşarmısınız ilerde pişman duymamak için ?

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında imkansız aşkı yaşamak çok zordur. Üzülürsün, ağlarsın, mutlu olursun, yeri gelir gülmeyi unutursun, yeri gelir mutluluktan havaya uçarsın ki o sırada dünyanın en mutlu insanı olabilirsin. İmkansız aşkta özlemlerin en büyüğünü sen duyarsın. Çünkü zordur. Görmen, dokunman, hissetmek çok zordur. Yeri gelir günlerce, yeri gelir aylarca, yeri gelir yıllarca göremeyebilirsin. Uzak olursun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Yarınımız belli değil, hayatımızda kesin olarak bildiğimiz sadece bugünümüz var. Bu anlamda yaşanacaksa bir şeyler yaşanmalı, ama doğru kişiyle, burası çok önemli. Karşımızdaki doğru kişiyse eğer, zaten imkansızlıklar çok farklı şekle bürünüyor inan ki.

0|0
    0|0
  • carpe diem... hem ayrıca yarının ne getireceğini bilemezsin.

0|0
    0|0
  • yaşadım aşkın yedi vadisi var ve o vadileri aştım ama zümrütü anka kuşu ilk gördüğüm yerde değildi malesef sadece büyülendim yandım eridim

0|0
    0|0
  • adı üstünde imkansız diyosun peşinde koşmazdım sanırım ona öyle şeyler yapardım ki benim yaşadıklarım onun hayali bile olamaz dı sonunda ben değil o pişman olurdu

0|0
    0|0
  • ben imkansızı sevmem insana zarar vermekten baska bir sey değil özellikte ask adına ise bu durum eğer bir bilim icin imkansız denen sey için ise çalışırım

1|0
    0|0
  • İmkansız diye bir şey yoktur.Eğer imkansızlığın sebebi sevdiğiniz değilse tüm engeller bir sanal engeldir.Ferhatı şirinle efsaneleştiren işte bu sevginin gücüdür...

0|0
    0|0
  • imkansız aşk da olsa asla vaz geçmem halen daha vaz geçmiş değilim çok seviyorum tek neden bu belki ilerki zamanlarda kabul eder düşüncesiyle

0|0
    0|0
  • emek veririrm sonra anlamak istemek isteiyorsa o zamn yoluna bakarım çünkü yeterince yipranmış olurum onla durursam

0|0
    0|0
  • yaşarız tabiki. imkansız aşklar insana dersler verir olgunlaştırır.

0|0
    0|0
  • Yaşanmadan imkansız olup olmadıgını bilemeyiz denemek lazım bnce :)

0|0
    0|0
  • Ben imkansız aşkı yaşadım ailemi karşıma aldım onun için ama o terk etti hemde benden kat kat aşağıda bir insan ile birlikte oldu bana aşktan bahsetmeyin

0|0
    0|0
    • iyi de sana göre kat ve kat aşagıda kim bilir belkide senin bu kendini bişey sandıgını farkettigi için bırakmıştır seni... tanımadıgı insanları küçük görmeyen birisini bulmuş en azından.

• Benim çevremde değildi sadece aynı sınıftaydık o kadar bir konuşmuşluğum yoktu laf arasında söyledi ve şu an o çocukla birlikte oluyor haklımıyım şimdi

• bu benim şahsi fikrim bence sen konu hakkında haklısındır ama buraya yazdıgın şekliyle ve anllattıgın kadarıyla dedigim gibi şahsi fikrim haklı oldugunu düşünmüyorum.saygı duyarım tabiki düşüncene.

• yaşadım delı dolu ve bıttı

0|0
    0|0
  • aynen kaçırmamak lazım fırsatları tabi erkek için kız için degişir

0|0
    0|0
  • aşk en kutsal güçtür yaşayınca yaşadığını anlarsın der eflatun :)

0|0
    0|0
  • evettt yaşadıklarım kardırr

0|0
    0|0
  • sonuna kadar yaşarım

aşk o zaman aşktır zaten

0|0
    0|0
  • Sonu beni etkilemeyeceği için yaşarım.

0|0
    0|0
  • yaşarım dibine kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İmkansız aşk Başlamamış Aşktır. Bütün aşklar başlayana kadar imkansızdır...Aşk hiç bir kurala tabi olmadığı için aşkın imkansızı yoktur...

0|0
    0|0
  • hayatta imkansız diye bir şey yoktur! bu sadece bizim beynimizde oluşturduğumuz bir olgudan ibaret.. hayat ne getirecek yada ne götürecek bunu biz bilemeyiz... imkanlı görünen şeylerin gerçekleşmediğine, imkansız görünen şeylerin de gerçekleştiğine defalarca tanık oldum..o yüzden imkanlılığı yada imkansızlığı sorgulayarak vakit kaybetmek yerine an'ı yaşamaya bakmak gerek! en azından denedim ama kısmet değilmiş dersin...

0|0
    0|0
  • yaşadım..yine yaşarım..imkansızlık nedirki...imkansız olcak bişey yok..ikimizde dünyalıysak niye imkansız olsun

0|0
    0|0
  • hayır,ilerde pişman olacağım bir şey için anı falan yaşamam.

0|0
    0|0
  • benim olmayacak birini 2 yıl sevdim bekledim agladım yıprattım kendimi sorsanız pişman mıyım diye hayır pişman degilim o kadar güzel gülüşü var ki aşık olmamak elde degil di belki de onun imkansız olması bu kadar bagladı onu bana :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...