4 haftada kol ve gobegimi inceltmem lazim?

Bugune kadar hic spor yapmadim ayagimdaki bir rahatsizliktan dolayi oturmaktan gobegim ve kollarim sismeye basladi (alt kismim zayif bu arada) arkadaslarim dalga gecti gucume gitti 4 ya da 5 haftada inceltmek icin neler yapabilirim diyet olur spor olur imkansiz demeyin ne yapsam kardir spora nasil baslanir evde yapabilecegim seyler nelerdir yardimci olur musunuz, lutfen?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• spor yap düzenli olarak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Unlu yağlı şeyler yeme şekerden uzak dur mekik çek al eline pet şişeleri kollarını indir kaldır vs vs ama uğraşamam dersen koşu yap koşu vücuttaki neredeyse bütün kasları çalıştırır. Ama devam etmezsen bırakınca kilo alabilirsin biraz.

0|0
    0|0
    • Hmm peki bisey sorucam ben dedigin bu sporu yapsam birakinca vucudumda bir agrima atiyorim kemik ve kaslarimda bir sikinti olurmu yapsam ama devam etmesem

• Yaa ne guzel hic yapmadim spor korkuyorum

• Ne var bundan korkacak ayol :)) sonuçları harika oluyor ama egzersizlerin vücutta sıkılaşma oluyor vücudun güzel bir şekle giriyor 😉

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Gobegini eritmek ic. Dans edebilirsin mezdeke oneririm gunde yarim saat filan ayrica bu dans icin ders almanada gerek yok kendini ritme birakk

0|0
    0|0
    • Ciddimisin sen yaptinmi ise yariyomu bide ayagami cok zorlamaz dimi bu dans youtubedan mezdeke izleyebilirim aslinda

• Yuuuuh 16 kilo cok iyi sagolasin valla yapicam helal olsun sanada masallah nazar degmesin darisi basima :) cok tesekkurler

• İnsallah canim tesekkur ederim

Yükleniyor...