Vücut geliştirme ile uğraşan arkadaşlarım?

Omzundaki sakatlıklardan dolayı bencpress te çok ağrı ve acı hissediyorum benc press yapmadan göğüs kaslarini nasıl maximize calistirabilirin yanı press hareketi yapabileceğini başka bir makine varmıdır?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Chest izole makinelerini tavsiye etmem ama formda kalmak adına yapabilirsin, cable crosslar işine çok yarar sıkılaştırma için ama benim sana tavsiyem tüm hateketlerde barbell değil dumbell kullanmandır ve böylece ön omuzunun kemiğinide ekleminide yormazsın, zira ben benchin altında kaldığımda beni kurtarırlarken bende biraz kaldırmak isterken sol omuzum çıktı, tek tavsiyem cable ve dumbell çalışmaları... Eee şimdi bir eig haketmedik mi? 😉

0|0
    0|0
    • teşekkür ederiss 😉

• Peki bunu deniycem 3 gün sonra filan bakalım omzunda acı olayı olucakmi birde bu gogus bölgesine yeni başladım bu göğüste pump olsun yanı ne bileyim bir omuz gibi arkakol on kol gibi bir turlu hisaesemiyorum neden acaba

• Drop set yap ve sonra bana dua et 😎

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Omuz çok hassas bir eklemdir. O bölge ameliyatlı ise yerinde olsam ömür boyu artık orayı zorlamazdım. Sonuçta sıkıntıyı kronik hale getirip bir ömür boyu acı çekmek de var.

0|0
    0|0
  • Göğüs kası bağlantısı on omuza kola bağlandığı için mukakkak omuz çalışacak pek de bir hareket yok gibi o şekilde

0|0
    0|0
  • Aci gelisim demektir evlat pes etme

0|0
    0|0
    • Hocam biliyorunda bu acı o acı değil :) sadece sağ omuzda ameliyat var bağlar koptu

• Doktora goster onlar sana birak diyecektir ancak unutma boyka cikmis diz ile sampiyon olmustu aci engel degil

• Var tabiki ama makinenin ismini unuttum gittiğin spor salonunda kesin vardır

0|0
    0|0
  • cable cross yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Cablecross ile bencpress aynı etkiyi yaratır dimi yanı birinde press yapıyorsun birinde dumbellfly tarzı gibi ya ama sonuçta gelişim saglarmi

• en max derece sonuc presstir diğerlerindende sonuc alırsın sürekli press yapmayıp eklemlerini dinlendir sakatlığın geçene kadar en azından her hareketin sonucu farklıdır maksat lifleri çalıştırmak kasları yırtmak ama yinede sonuc alırsın

• Sakatlık benim kalıcı kardeşim o yüzden press etkisi sagliycaksagliycak bir hareket lazım

Yükleniyor...