Kapat

Öğle yemeğinde ne var?

Bugün yoğunum dışarı çıkamıyorum :)) Sipariş vericem hadi ortak karar alalım :)) bugün ne yiyoruz ? Öğle yemeğin ne var ?

Güncellemeler:
Köftede karar kıldım... yumusak ve lezzetli ne olsun die düşündüm köfte.. :( istemesemdeee köfte.. dişlerimden dolayı aç kalıom yaa...

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• Allahımmmmm, ohh afiyet olsun.. neler yenmiş içilmiş de, ne siparişler verilmiş, kahvaltısı geçmiş öğleni geçmiş ben daha yemedim bişey. insanın yemek yemeğe fırsatı olmazmı yaa! bağırcam şimdi açımmmmm aççççççççççç :((((((

1|0
    0|0
    • ne yaptın bu saate kadar :)) yeni uyandın dimi

• ahh keşkee şu saate kadar uyurum inş bigün. :) anacuğum yolda geliyor, uzaklardan geliyor. ev içi hummalı çalışmamız devam ediyor. bense böyle acınacak halde.. yaptığım kekleri yiyemiyorum yaw :) ekmek arası bişey yapayım bari

• yaww senin parti var ozaman sabret bişi olmaz :D

• Zıkkım :):)

0|2
    0|0
  • hellimli, bol taze naneli salata ve arkasından türk kahvesi :)))

0|1
    0|0
    • Sizin orda zaten adam gibi yemek yapan yer yokkii :))) salata en güzeli :)

• klahve damla sakızlı olsun

• yok :( klasik tercihimdir her zaman :))

• annem evde yok:)

pizzaaaaaaaa:)))

0|0
    0|0
  • İşyerindeki Sevgi ablamız şunları yapmış,

Cacık, mercimek çorbası, bulgur pilavı, et sote, kızartma yoğurtlaması.. Tatlı olarak limonlu sütlü irmik ve supangle..

Ay acıktım, yemeğe gideyim ben :)

0|0
    0|0
  • afiyet olsun ozamn:)köftede fena değil üzülme::)

0|0
    0|0
  • kısırrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • kentucky frıed chıckenın servis bölgesindeysen kanat sipariş et derim ben bayılırımda:)

0|0
    0|0
    • Bende bayılırım amaa içeride kokuo yaww :S

• hahahah hiç sevmem bende öyle tipleri ya insan kendine göre alıyor ortak çıkınca sinir oluyorum ama azıcık surat ekşitsen adın cimriye çıkar.ben asla biri yemek yerken görürsem yanına bile gitmem ikramda etse mecburiyetten olduğunu bilir asla almam.

• aynen öyle ya ne birinin yemene salça olurum nede tabandan alınmasına razı :) uyus oldugum bir nokta

• ben bugun öğle yemeginde arkadaslarla kahvaltı ettim dışardan yememeye karar verdik sağlıklı olsun diye :) turta vardı sona ..

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yok öğle yemeği niyetine kavaltı ettim :))

0|0
    0|0
  • evde annemin yaptığı tostu yedim bende :))

0|0
    0|0
  • Bir tam döner bir de ayran tamamdır..Benim öglen menum.. :)

0|0
    0|0
  • Bize gel hamsi buğlama varrrrrr

0|0
    0|0
    • hamsi varsa bende geleirim :D

• aaaa nerde ne demiş selingülümüz öyle değildir ama

hepiniz gelin hadi ama bitti nihahaha

selingül öğle yemeğinde zeytin tercihimiz değil :)

• Tossssttt yaninda salata

0|0
    0|0
  • Bence sen pizza yiyebilirsin, hatta benim yerime de ye. Zira ben çubuk kraker yiyeceğim sanırım. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...