Gururum yüzünden biten bir ilişkim daha..

her zaman gurur yuzunden kaybttım ama bu benim elımde degıl. karsı taraf ılk adımı atsın o yazsın o üstüme düşsün diye davranmak benım huyum. tartıstıgımızda o atsın o baslatsın konusmayı.. butun ılıskılerım gurur yuzunden bıttı. sızce AŞKTA GURUR OLURMU ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bıktık sizin gibi gurur yapan kızlardan bıktıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yanlış yapmışsınız ,

aşk iki yönlü bir davranış biçimidir. her şeyi karşıdan beklemeyeceksiniz. beraber aşk a sahip çıkmanız lazımdı

aşkta gurur olmaz olursa pişmanlık olur kaybeden gururu yapan olur

ha tartışmak ayrı bir mesele ama kim haksız ise onun özür dilemesi gerekmektedir o durumda böyle olmalıdır.

0|0
    0|0
  • aşkta gurur olmaz 1 kere sn adım atarsın 2 kere o genelde bu duruma ben duşuyorum ama mesaj attıyorum sevginin olduğu yerde gurur olmaz

0|0
    0|0
  • bu gnellikle kızların huyudur ya sen yaz sen konuş kısa kısa cevaplar verme görüş buluş ne bileyim kendinizi ağırdan satarak neyi ispatlamış oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Gurur aşkı öldürür seven insan ne olursa olsun guru yapmaz sevdiği için herşeyi göze alır gerekirse ailesini ama bu devirde kimse böyle değil ben bir erkek olarak böyleyim ama daha sevdiği için ailesini karşısına alacak bir kız görmedim

0|0
    0|0
  • Kimin haklı, kimin haksız ve konunun önem derecesine bağlı olarak değişir bu sorunun cevabı. Gurur olmalı ama suyunu çıkarmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Gurur olsaydı "kaybettim" kelimesini kullanmazdın. Bazen olmalı bazen olmamalı. Hep beklersen hep kaybedersin :)

0|0
    0|0
  • Kızların geneli senin gibi malesef.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hem 2.5 lira olsun hem cam kenarı olsun abi kes bir aşk bileti

0|0
    0|0
  • bir yerden sonra olur tabii..

0|0
    0|0
  • aşkla alakası yok sağlam insanlar gururlu olur bunu unutma.

0|0
    0|0
  • sadece aşkta değil hayatın her anında insanın bir gururu olmalı... tabi abartmadan

0|0
    0|0
  • gurur önemli biten bitsin boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi yere kadar gurura evet ama hep olmaz

0|0
    0|0
  • olur ama cok abartmammak gerekır eger gercekten sevıosan bazı seylerde olmaz ama bazı noktalar vardırkı gururun onune gcemezsın

0|0
    0|0
  • Gurursuz olunca da birşey farketmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...