Ailevi durumlarım ve geleceğim...sizce yanlış mı düşünüyorum?

ben iyi bi ünide son sınıftayım.bu sene mezun olucam inş.ve mezun olduktan sonra kpssye hazırlanmayı düşünüyordum.ama şuan kafam çok karışık.

annemle babam hiç anlaşamıyorlar.bu evde boğuluyorum sanki.artık durmak istemiyorum onların yanında.gitmek istiyorum en kısa zamanda

ben de düz memur olmaya karar verdim en kısa yoldan.ama okuduğum senelere acıyorum.ben boşuna mı okudum diyorum.ama gitmek de istiyorum...iki arada bi deredeyim.sizce ne yapmalı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle içinde bulunduğun durumu göz önüne alırsak bir bayana göre zor elbette. Duygu durum bozukluğu diyoruz bu duruma. Ama sıkmamalısın canını zor olacak senin için ama senin daha güçlü olman lazım.. Aileni karşına alıp konuşmayı düşündün mü? Düşündüysen tepkileri ne oldu ve kafanda bir plan var ki gitmek istiyorum diyorsun nereye gideceksin? Ne yapacaksın ha diyince olacak mı bu senin için bunlar çok önemli.. Ama sabretmek lazım herşeyden önce ve öz güvenini yitirmemelisin..

0|0
    0|0
    • bu konu o kadar derin ki.bana etkilerinin hangi birini sayıyım kaldı ki sadece özgüven yitirmek...

konuştum.onların aralarındaki 'şey' her ne ise bitmiş.boşansalar daha iyi olcak ama işte anadolu insanı.el alem ne der,şu yaşa gelmişiz vs vs tarzında düşünüyorlar.

okul biter bitmez düz memur olabilceğim tüm seçenekleri deneyip kendi hayatımı kurmak istiyorum.hayallerimden bile vazgeçtim

• Kıyamam yaa.. elimden birşey gelse keşke.. Ben de sana benzer hatta seninkinden biraz daha ağır şeyler yaşadım ama sonuç olarak kendi yolumu çizdim ve oluruna bıraktım. Şimdi ise, herkesin sevdiği ve herkesi eğlendirebilen bir adam oluverdim.. :) Gelsene özele..

Erkekler Ne Diyor 6

• düz memur olup işleri yoluna koyduktan sonra kendi mesleğinle uğraşabilirsin sorun olmaz diye düşünüyorum. Gerçekten bir yaştan sonra ailenin yanında kalmak işkence geliyor insana

0|0
    0|0
    • hele de üniyi bile onların yanında okduysan...

• ailene uygun bir dilde anlatmaya denedin mi?

0|0
    0|0
    • denedim hatta ağladım zırladım krizler geçirdim.bi sonuç yok.evde soğuk savaş var

• geleceğini mahvetme sakın,aileni kırmadan ama

• kpss sınavlarına gir ve kurtar kendini

0|0
    0|0
  • sonuna kadar sabret sonuna kadar hemde bak gör her şey çok güzel olacak

0|0
    0|0
    • dayanamıyorum.evdeki huzursuzluk beni boğuyo artık

• Bence kalıp bekle Kaldığın yerde de hayatını değiştir.Uzaklara gidince bu sefer de geri dönebilme ihtimalini düşün.

0|0
    0|0
  • Durdun durdun en fazla 1-2 yıl daha dur güzel bir yere git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her şey üzerine gelip,dayanamayacağını düşündüğünde,sakın vazgeçme,

İşte orası kaderinin değişeceği noktadır...Mevlana

Sabret kardeşim,elbet bu da geçecek ama senden ne götürecek,ne kaybettirecek:(?

Sadece içinde bulunduğun saate sabredeceksin zaten,yarının tapusu yok elinde,dün geçti,bugünü ıskalamadan yaşa vesselam.

0|0
    0|0
    • ne güzel söylemiş mevlana...

bilemiyorum kafam çok karışık

• mezun olup iyi bi iş ve kendi yaşam alanıma sahip olmak..

çaba gösteriyor musun dersen gösteremiyorum şuan için malesef

• İkinci tercihinde,bir an olsun pişmanlık duyacağını düşünmüyorsan,gemileri yaktıysan memur ol.

Diğer durumda çalışman hala mümkün,yavaş yavaş işleyeceksin derslerini...içindeki güç hala var,neye yönlendireceksin,var sen karar ver güzel kardeşim.

Yükleniyor...