Aşk yüce dağların zirvelerinde yaşanan yüce gönüllerin sevdası mı?

aşk yada sevdayı her insanın yüreği kaldırır mı her insan ben aşkı yaşadım diyebilir mi her insan aşkı yaşadığını sanıyor peki bu durumda leyla ile mucnun neden dillere destan oluyor ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hikaye olduğu için olabilir mi?

0|0
    0|0
    • gözlerim geçmişi surguluyor anılar sanki hesap soruyor şok şok yok böle bişey şimdi aklıma düştün bir an bir zamanlar çikolata vardı diyordum ve soruma cevap yazdın aklım tutuldu dilim tutuldu kainatta hiç bir şey tesadüfün eseri değil allahım depresyona giricem?

• dediğin doğru ama konu ile alakasını anlamadım.

• :)) unut gitsin boşver bazen insan bazen maziye özlem duyar hatıralar gözlerinde canlanır eski arkadaşlarını özler eski günleri özler sadece mazi gözlerinde canlandı yaz dönemi gözlerimde canlandı eski arkadaşlar neşeli günler aklıma geldi aklıma unut gitsin...

Kızlar Ne Diyor 3

• Her insan aşkı yaşadım diyemez bazıları yaşadğı aşkı ben yaşadım demekten çekinir korkar anlatmalarını isterler fotoğrafını göster derler diye çünkü paylaşmak istemez kimseyle onu. Aşk yüce dağlarda yaşamak gerekmez zaten aşkı yaşadınmı en yüce dağları geçer gidersiiin :)

0|0
    0|0
  • Aşk acıdan zevk almaktır.Aşk mazoşistliktir.

0|0
    0|0

• tamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen de düş arabistan çöllerine, sevdiğinden başka bir şey düşünme, yemeden içmeden kesil, onsuz bir hayatı yaşamayı aklının ucundan bile geçirme, o zaman sen de dillere destan olursun... Onların aşktan öte bir şey anlayacağın, adına aşk dersek saygısızlık etmiş oluruz...

0|0
    0|0
  • Onların birbirlerine yaptıkları fedakarlıkları belki de insanlar yapmadıkları için o kadar dillere destan oluyorlar sanıyorum.

0|0
    0|0
  • o masallarda olur geç onu.. aşk dağlarda başlar yerin dibinde biter kalıcı değildir... yani sevgi kalıcıdır oda ya vardı ya yoktur

0|0
    0|0
  • evet sevdası

0|0
    0|0
Yükleniyor...