Boks antremanı yapıyorum bir kaç gündür. Bir şey yemeden duramıyorum, spordan olsa gerek?

Bir kaç yıldır ara vermiştim şimdi yeniden başladım. 50 kiloyum boyum 1,65. Antreman yapmaya başladığımdan beri sürekli yemek hazırlar vaziyetteyim. Her saat aç gibiyim. Bir de engellemeli miyim kendimi yoksa yemem doğru mu olur? Ağzım boş durmuyor. Gerçi sağlıklı şeyler yiyorum genelde, mesela meyve yoğurt yulaf balık mercimek gibi...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla yeme spordan 1 saat önce atıştır birşeyler spordan sonra 1 saat falan sonra yine atıştır birşeyler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ye tabiki canım vücut ihtiyaç duyuyor. Nasıl surekli su içme gereği duyuyosan yemende gerekiyor vücut enerji harcıyo yemezsen tekrar enerji toparlayamazsin. Yılında boyuna gore normal zaten

1|0
    0|0
    • Ay kilon* yazcaktim yanlış oldu :P

• Aynen bende her antrenmandan çıkınca hayvan gibi acıkıyorum genelde eve gidemeden ilk gordugum mekana oturur yemek yerim :D vücut ihtiyaç duyuyor normal olarak bide zaten protein veren şeyler yiyomussun öyle he önüne geleni yemiyosun sonuçta. O yüzden dusunmene gerek yok yani yiyebilirsin meyveni sebzeni çokça

• peki tesekkürler : )

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemezsen boşa kürek sallarsın. O çeviklik, hız, güç için oluşması gereken kaslar nasıl oluşacak yemek yemezsen? Diyelim az bir şey oluştu peki nasıl beslenecek? O yüzden sağlıklı beslendiğin sürece sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • elbette yemelisin ağır antrenman yapıyorsan karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmen gerek yulaf zaten epey tok tutar :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...