Eğitimim için ne yapmalıyım?

Ya parttime iş arıyorum yok bulamadım. acil çalışmam lazım. yoksa bu gidişle sınıfta kalıcam. :(

hergün elemanonline .com a bakıyorum yok ya yok :(

Güncellemeler:
Internetten satıs yapabılecegım bı yer varmı ? gıttıgıdıyor hesap numarası ıstyo ama yok bende ya.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• çalışmazsan mı sınıfta kalcan :/

0|0
    0|0
    • evet cnku kıtap alamıyorum.kıtap olmazsa nasıl çalşcam.bıde okul kendı topluca getırtıyo ıkıncı el alma sansımızda yok agzmı bozmuyorm yınede.

• anladım kitapların da ne kadar tuzlu oldugunu söylemene gerek yok tabi :/ bulursun inş yaa. fotokopi imkanın olmz mı bi süre peki

Erkekler Ne Diyor 8

• Anketörlük yapabilirsin. Part-time işler çok alternatifli değil maalesef. Yabancı dilin varsa çeviri yapabilirsin evden.

Umarım bulursun.

0|0
    0|0
  • Hangi Şehirdesin ?

0|0
    0|0
  • sınıfta niye kalıyorsun. yakında burger mc donalds falan varsa alırlar kesin. çabuk iş arıyorsan restoranlara kafelere bak.

0|0
    0|0
    • ya burger kıng e basvrdum.6 ay sozleşme ımzalıcaksın dedı. bıde bellı yerde durmıcaksın dedı. yanı onlar mesela dese suraya gıt oraya gıtcekmışm.

• oyle çünkü yoğunluğa göre dağıtabilirler. biyerde birisi pat diye çıkar falan. ama çok iş yapan biyerse kalabalıksa ordan çıkma ihtimalin düşük.

• www.kariyer.net

0|0
    0|0
  • tanıtım ajanslarına kayıt ol

0|0
    0|0
  • bi tanıdığın falan olsa daha kolay iş bulabilirdin

0|0
    0|0
  • part time çok iş var

0|0
    0|0