Sporla ilgilenenlerr?

size programımı söyleyeceğim, amacım sıkılaşmak ve 3-4 kilo vermek, sizce yeterli olucak mıdır?
10 dakika cardio, 10 dakika sırt, 8 dakika karın, 12 dakika kol, 10 dakika bacak. cardioyu daha mı fazla tutmam gerekiyor bilmiyorum fikirlerinizi alabilir miyim? ^^

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 24 dakika kosu bandinda cardio uyguluyorum yağları eritecek olan onlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cardıo'yu 30 dakika tut.

0|0
    0|0
    • ölüyorum ya o zaman fazla yorucu oluyor kaldıramıyorum

• 3-4 kilo vereceksen o zaman cardıoyu başka günde yap. Sıkılaşmak istiyorsan sıkılaşma hareketlerinde cardıo yapma. Kas yırtılmaları ağrıları meydana gelir.

• tamamdır teşekkürler ^^

Erkekler Ne Diyor 6

• En güzel Cardio paten kaymaktır hem sıkılmaz hemde keyif alarak nasıl sıkılaştığını anlamazsın bile bir bakmışsın atletik bir vucudun var. spor salonunda bisiklet öneririm sırt yan basen ve karın çalışmanı dakk. olarak değil set tekrar şekline göre yap belli standardın olur. son olarak şiddetle ip atlamanı öneririm.. paten ve iple yapacağın incelme daha sıkı ve kalıcı olur.. İyi şanslar ve sakatsız sporlar..

0|0
    0|0
  • sadece koşu bandında koşmak ya da bisiklete binmek sıkılaştırmaz (y)

sıkılaşmak için ağırlık idmanı şart (bilir kişi)

0|0
    0|0
    • ağırlığım var zaten

• tabiki olur ama çeşit çeşit hareketler ekle programına sağlam hareketler

• tamamdır teşekkür ederiim ^^

• Söyle bir durum var eger sıkılaşmak istiyosan sıkılaşma hareketleriyle sakın cardio yapma yoksa yırtiklar olur ve fazlasiyla agir yapabilir ve ciltte yirtiklara neden olabilir.

0|0
    0|0
  • cardiona baglı D:

0|0
    0|0
  • salona git

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama kilo vermene gerek yok :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0