Güzel ya da yakışıklı insanlara neden iltifat edilir?

Güzel ya da yakışıklı insanlara neden sanki güzel ya da yakışıklı olmaları kendi başarılarıymış gibi iltifat edilir? Neden sürekli övülür bu insanlar?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki insanlara da iltifat etmeyelim o zaman..Çalışıp bir şeyleri başaranlara da.Çünkü çalışkanlık da doğuştan gelen bir özellik..Ayrıca iltifat etmek için iltifat edilmezki, karşıdakini beğenirsin ve beğendiğini söylersin.Ben şuna güzel olduğunu söyleyip iltifat edeyim diye iltifat edilmez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• haklısın yalakalık ıcın ozellıkle kızlara

0|2
    0|0
  • haklisin aslinda anne ve babalarina iltifat edilmeli

mesela

hay masallah ne guzel sperm birakmissiniz yada of of of cok guzel rahimde buyutmussunz vs

0|1
    0|0
  • alakası yok bazısı güzeldir ama hal hareketlerinden yüzüne bakamassın bazısı çirkindir ama altın gibidir

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar metalaştı, tıpkı bir market ürünü gibi ambalajın cafcaflıysa el üstünde tutulursun

0|1
    0|0
  • bende anlaıyorum :D ben etmem ama gerçekse gerçeği söylerim

0|1
    0|0
  • iltifatı hak ettıklerı ıcın olabılır mı

0|1
    0|1
  • gözlerine girmek için

0|0
    0|0
  • ben sana iltifatt etsem hosuna gitmicekmii yani :D

0|0
    0|0
  • Sürekli övülmezler en fazla herkes bir kez söyler.

0|0
    0|1
  • çirkin mi diyelim o da yalan söylemek olur :D

0|0
    0|2
  • belirtmek için işte beğenisini sunar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel ya da yakışıklı oldukları için, sesini sevdiğin bir sanatçının albümünü de alma o halde, ya da onun müziklerini dinleme ne de olsa kendi çalışarak sahip olmamış?

0|1
    0|2
  • iyi birşeyi takdir etmek iyidir. iltifat etmekte bir kibarlıktır kötü birşey yok bunda.

0|0
    0|2
Yükleniyor...