Kapat

Güzel ya da yakışıklı insanlara neden iltifat edilir?

Güzel ya da yakışıklı insanlara neden sanki güzel ya da yakışıklı olmaları kendi başarılarıymış gibi iltifat edilir? Neden sürekli övülür bu insanlar?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki insanlara da iltifat etmeyelim o zaman..Çalışıp bir şeyleri başaranlara da.Çünkü çalışkanlık da doğuştan gelen bir özellik..Ayrıca iltifat etmek için iltifat edilmezki, karşıdakini beğenirsin ve beğendiğini söylersin.Ben şuna güzel olduğunu söyleyip iltifat edeyim diye iltifat edilmez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• haklısın yalakalık ıcın ozellıkle kızlara

0|2
    0|0
  • haklisin aslinda anne ve babalarina iltifat edilmeli

mesela

hay masallah ne guzel sperm birakmissiniz yada of of of cok guzel rahimde buyutmussunz vs

0|1
    0|0
  • alakası yok bazısı güzeldir ama hal hareketlerinden yüzüne bakamassın bazısı çirkindir ama altın gibidir

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar metalaştı, tıpkı bir market ürünü gibi ambalajın cafcaflıysa el üstünde tutulursun

0|1
    0|0
  • bende anlaıyorum :D ben etmem ama gerçekse gerçeği söylerim

0|1
    0|0
  • iltifatı hak ettıklerı ıcın olabılır mı

0|1
    0|1
  • gözlerine girmek için

0|0
    0|0
  • ben sana iltifatt etsem hosuna gitmicekmii yani :D

0|0
    0|0
  • Sürekli övülmezler en fazla herkes bir kez söyler.

0|0
    0|1
  • çirkin mi diyelim o da yalan söylemek olur :D

0|0
    0|2
  • belirtmek için işte beğenisini sunar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel ya da yakışıklı oldukları için, sesini sevdiğin bir sanatçının albümünü de alma o halde, ya da onun müziklerini dinleme ne de olsa kendi çalışarak sahip olmamış?

0|1
    0|2
  • iyi birşeyi takdir etmek iyidir. iltifat etmekte bir kibarlıktır kötü birşey yok bunda.

0|0
    0|2
Yükleniyor...