Zlatan İbrahimovic Galatasaray'a gelirmi?

Bence adının Galatasaray ile anılması bile bazılarını endişelendiriyor gelirse diğerlerini düşünemiyorum ben

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Gelsin isterim ama sanmam

0|0
    0|0
    • Gelsin tabi büyük ses getirir ama sen neden gizli kullanıcı onu anlamadım :)

• Peki oyle olsun :)

• Gelirse bazı dengeler bozulur gelmemesınde hayır var

En İyi Erkek Görüşü

• Gelebilir;
    1-Fenerbahçe ş. ligi ön eleme turunda shakhtar donetske elenirse ekstra para gelecek.
    2-İyi bir sponsor sayesinde gelir artışı söz konusu.
    3-Riva da 1100 dönümlük arazisi var. Gayrimenkul dikip kiralarsa ekstra kaynak olur.
    4- Türkiyede futbolculara ödenen paralarda vergi oranı düşük.
    5-İbrahimovic egoist ama Futbola aşık insanları seven bir yapısı var.
    6-Yaşı da 33 oldu. Psg de 1 yıllık kontratı kaldı.
    7- Bu adam gelirse forma, kombine, ürün satışları tavan yapar.
    Bence yönetim fenerbahçenin elenmesini bekliyor. Tabi gelirse bende 1 değil 3 forma alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray'ın mali durumu ve İbrahimovic'in egosu büyük engel ama oladabilir :d

0|0
    0|0
    • Parayı sağlam verirsek fener gibi gelir ama bizimkiler bol keseden atamıyolar fener shaktara elenirse ordan gelecek para işimizi gorebilir :D

• teşekkür ederim

• Sizleri aramızda daha sık görmek isteriz @Damlay :)

• Umarım gelir.

0|0
    0|0
  • galatasaray önümüzdeki 2 yıl yüksek maliyetli oyuncu alamaz. bunu ben değil uefa kriterleri söylüyor:)

0|0
    0|0
    • Gelmesine gerek yok zaten o zamanki bir akımdı bu daha makul fiyatlarda becerikli bir futbolcu alınabilir

• güzel kandırdılar diyorsun yani:)

• Hamza hocanında dediği gibi fb transferler yapınca medya ortaya böyle bir bomba attı kaçtı taraftarlarda bu bombanın etkisinde kalıp yönetime saldırdı ha bu transfer politikası doğru demiyorum takımın yine çok hataları var umarım ara transferde telefi ederler bunu ciddi sıkıntılar var hucum hattında

Erkekler Ne Diyor 19

• Yaşını geçmiş oyunculara parayı bastırdıktan sonra gelmemesi için pek sebep yok. Bir Beşiktaş taraftarı olarak gelmesini isterim. Sonuçta ligin kalitesi ve seyir zevki artacaktır.

0|0
    0|0
  • Drogba gibi dünyanin sayili forvetlerinden olan biri geldi bu ülkeye ibra niye gelmesin maddi kaynaklarin yeterli olmasi halinde Galatadaray gibi bir kulube tabiki gelirde Gs bu sezon alirmi orasi soru isareti yoksa o gelir.

0|0
    0|0
  • Paristen gelmez. Belki Çİnden.. ;)

0|1
    0|1
  • Gelemez alamayiz uefanin mali tabloya baktigi su gunlerde imkansiz. bir gsli olarak gelecegimizi kendimiz dusunmeliyiz gelmesini ve alinmasini istemiyorum...

0|0
    0|0
  • Gelebilir yasi uygun

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun :D hort

0|0
    0|0
  • Delpiero41 Adam A. C. Milan ile ön protocol Yaptı Ne Galatasaray'ı?

#JuSt

0|0
    0|0
  • Gelebilir imkansız değil. Bazı kesim daha ibra gelmeden yusuflamaya başlamış :D

0|0
    0|0
  • keşke gelseee ama bir yöndende adama hakaret etmiş gibi olucaz koskoca ibrahimovic ilk 11 de sabriyle oyniycak adaletsizlik bu :)

0|0
    0|0
  • İbra yerine Necati gelirse diğerlerini düşün birde

0|0
    0|0
  • Korkmasınlar acımayacak :D

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • Gelmez. GS'lilerin isteği falan ama bir b*k olacağı yok.

0|0
    0|0
  • keşke gelse ama galatasarayın durum sıkıntı ben de sıkılmaya başladım

0|0
    0|0
    • fenerlilerin kibirinden geçilmiyor zaten

• Bizimkilerdede bir boşluk goruyorum Hamza hocanın acilen duruma el koyması lazım takımdaki dostluk azalıyo

• evet oyuncularda aşırı özgüven ve kıskançlık var

• gelmez oya 17 milyon vermez galatasray

0|0
    0|0
  • İbrahim tatlises gelebilir oda cig köfte yapı vermeye :-)

0|0
    0|0
  • Tabi gelir

0|0
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • ahahahah gelir gelir 4 golde o atar gider :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...