Yorulmamak için yöntem var mı?

Spor yaparken çok yoruluyorum o yüzden hemen bırakmak istiyorum. Yorulmamak için yöntemler var mı?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• yorulmamak için yöntem yok tatlım yorulmalısın ki amacına ulaşabilesin, hem yorulduktan sonraki zamanı düşün yorulmanı değil. acı yoksa kazanç yok ✌️😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• diğer herşeyi doğru yaptığını varsayıyorum. Ne amaçla spor yaptığını da bilmiyorum yorulmamak için ;
    1. L-Carnitine - Enerji verir daha yorulmayı geciktirir yağ yakmaya yardımcı olur
    2. Termojenik ürünler - Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmayı sağlar enerji verir
    3. Creatine - Yorulmayı geciktirir kas gelişimini destekler vücutta bir miktar şişkinlik yapar.
    amacına göre bunlardan birini kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • yöntemi yok!..

0|0
    0|0
  • AnTreman dan önce biraz daha düzgün beslenirsen sanırım sıkıntı olmaz ve sıcaklar ında etkisi baya büyük

0|0
    0|0
  • İlk başlarda yorulursunuz zaten. düzenli yaptığınız sürece bünye alışır. bünye alıştığı için yorulmazsanız yakın zamanlarda ama biraz üstüne gidip kendinizi zorlamanız lazım.

0|0
    0|0
  • İrade İrade İrade gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun koşarken bırakma baygınlık haline gelesi kadar koş ben hep öyle yaptım zorladım kendimi ama illaha bırakcam diyosan koşarken KESİNLİKLE YÜRÜME yavaş tempo olsa dahi koş

0|0
    0|0
  • Alisirsin teyzem yavaş yavaş kondisyon açılır.

0|0
    0|0
  • Duzenli beslen gerekli vitaminleri al ve cok yoruyosa protein tozu kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Spor derken ne sporu

0|0
    0|0
  • var spor yapanları izle ozaman yorulmazsın

0|0
    0|0
  • siporu bırak..

0|0
    0|0
  • Gerçekten çalışacağına inanıyorsan enerji hapı ve protein hapı kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nefeslere dikkat edebilirsin. Onun dısında en basta kendini kasma. Gittikçe artırarak egzersiz ya da. her ne yapıyorsan yap. Isınma hareketleri de yapmalısın

0|0
    0|0
  • Spor önce karbonhidrat alımın yeterli değildir o zaman.

0|0
    0|0
  • Isınma hareketleriyle başla sporuna

0|0
    0|0
  • Hemen herşeyi birden yapma bir spor şeyini bitirdin 2 3 dakika dinlen öbürüne başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...