Arkadaşlar sizce bu sezon süper ligde gol kralı kim olurrr?

Yapılan buyuk transferler ve mevcut forvetler içinde gol kralı kim olur :) Robin Van persie , Mario Gomez, Burak Yılmaz, Oscar Cardozo, Samuel Eto'o. Kim sizce?

• ROBİN VAN PERSİE
    83% (10)32% (7)50% (17)Oy Ver
  • MARİO GOMEZ
    0% (0)27% (6)18% (6)Oy Ver
  • Burak Yılmaz
    17% (2)23% (5)21% (7)Oy Ver
  • Oscar Cardozo
    0% (0)9% (2)6% (2)Oy Ver
  • Samuel Eto'o
    0% (0)9% (2)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Siklardan en yakini Burak Yılmaz objektif olarak bakin adamimn Türkiyede son yillardaki gol ortalamasina yine bir 20 civari atar he Cardozo eto veya Gomez Ba gibi formda olurda fazla atar bisey diyemem ama Burak in ortalama 20 goku olur normal sartlarda rvp iyi oyuncu ama kral olacagini sanmiyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Van Persie

0|2
    0|0
  • A seçeneğine bastım :D

0|0
    0|0
  • Buragi secenekllere koyman sacma olmus ondan cacik bile olmaz mario gomezde ilk haftadan sakaatlanir cardozo falan hikaye tabiki rvp <3

0|0
    0|3
    • Fenerbahçeli olduğunu bu kadar belli etmeseydin ya :) Burak son 5 yılın lige damga vurmuş gol krallığı yaşamış bir oyuncu.

• burak 4 sezondur kralliga oynuyor rvp nin istatistiği bile yok bir kac senedir sifirda futbol isimle oynanmaz

• Ya arkadasim rvp ile buragi kiyaslamak nedir bari sneijderle falan kiyasla sen futbol bildigine emin misin burak s* bir ligde gol krali olmus diye rvp den daha mi ustun rvp premier ligde iki kez gol krali oldu be ve ordaki takimlar sivas spor falan degil chealse arsenal liverpool vs. git biraz futbol izle

• İbrahimoviç

0|1
    0|0
    • 😊 gelmez be

• Ibra Sneijder Podolski hepsi bu arada oynayamaz bence

• Böyle bir transfer olursa Burak Yılmaz sağ kanatta kullanılabilir. Podolski solda Sneijder arkada Zlatan forvette.

Erkekler Ne Diyor 7

• Podol ski..

0|2
    0|1
  • Beşiktaşlı olarak Gomez olur demek isterdim ama hiç ihtimal vermiyorum. Ben listedekilerin de gol kralı olacağından şüpheliyim. Tahminim bu senede gol kralı Fernandao olur gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Van Persie dedim ama fernandao listede yok sanırsam Persie nin az önünde ounuycak GOL KRALI DEĞİŞMEZ BENCE...

0|1
    0|0
    • Bence de Eto ve Cardozo gol kralı olamazlar. Kaleye yakınlık bakımından haklısın. Benim fikrim Rvp yönünde o da olmazsa Gomez. Gökhan Ve Quaresma gibi kanat oyuncularıyla oynayacak

• Hayırlısı güzel bir lig olsun...

• Mario Gomez

0|0
    0|0
  • burak tabi ki sneijder var podolski var arkasında avrupanin en iyi orta saha ekibi var.

0|1
    0|1
  • iki seçenek var ya rvp ya da gomez yarışırlar :D

0|0
    0|2
  • bence bakambu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...