Neden böyle davranırsınız erkekler?

tanıştığınızın 3.günü numarasını aldığınız, sohbet ettiğinizde ailenizden eski kız arkadaşınızdan ve evlilikten bile sohbet ettiğiniz kızla daha sonra aranız bozuldu,kız fazla alınganlık yaptığı için gereksiz uzun süre tavır yaptı ve siz de yanına gidip konuşmadınız. kız çok samimiyken birden her şeyi kopardı aranızdaki. sonra siz farklı bi kıza teklif ettiniz ama teklif etmeden önce de sonra da onunla doğrudan iletişim kuramasanız da uzaktan onu izlemeyi tercih ettiniz. niçin böyle davranmayı tercih edersiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gerekli adımları senden göremediği ve seni kıskandırmak için yaptığını düşünüyorum. Senden bir adım bekliyor gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
    • ve işin ilginci ben şahit olmadım kıza teklif ettiğine, sadece söylenti ama çok da yayılmamış bi söylenti ben de tesadüf öğrendim ve teklifi kabul etmemiş kız

• İyide sen başta tepki vermemizsin bence o bundan çok etkilenmiş ve cesaretini kaybetmiş olabilir sen sadece biraz yaklaş o kadar yani bir şekilde bir umu ışığı göndermen yeterli olacaktır.

• ama ben ona karşı boş olmadığımı göstermiştim tavırlarımla, ona göre saçma olsa da bişeyine kırılmışsam yine de özür dilemeliydi

Erkekler Ne Diyor 2

• Kizin gidip gönlünü almak yerine hemen arayisa gecip baska biriyle birlikte olma

cabasi çok gereksiz ..Belliki zaten sipsevdi biriymis üzülüp kafana takicagin bi durum yok bence!sal ipini gitsin sende rahatla o odunda:))

0|0
    0|0
  • Beni takmayanı takmam mesaj atmayana atmam bu akdar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...