Chevrolet lacetti kullananlara sorulur

Arkadaşlar 1.4 Se benzinli model uzun yola dayanır mı? Ya da 1.6 çok yakar mı? Bunların yeni modelleri yok artık Türkiye'de. Sizce 2009 model falan alsam parça açısından sorun yaşar mıyım? Kullananlar memnun musunuz?

Güncellemeler:
1.6 aldım. ankara-istanbul arası çok bastım. fazla yakmıyor gibi. fabrika çıkış lpg

özelliklerinden memnunum şimdilik. sadece biraz geri kaçırıyor

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• kaç lirayı gözden çıkardın. o fiyatlara daha uygun bişey tavsiye edelim. lacetti den vazgeç.

0|0
    0|0
    • neden vazgeçeyim?

• link bu tarz bişi bakabilirsin, yakıt yönünden ekonomik ve dizel, benzinlileri biraz daha ucuz

• bakıyorum teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Lacetti almayın. Satarken problem yaşarsınız. Ben de araç alırken lacettiyi incelemiştim aynı paralara megan 2 HB aldım tavsiye ederim on numara araç 6 hava yastığı standart parçası ucuz ve bulunabilir satışı kolay az yakıt tüketimi. Yarım depo benzin ile uzun yolda aynı günde 600 Km yol kattetim.

0|0
    0|0
    • megan 3. sırada benim için. bulamazsam ona bakacağım teşekkürler :)

• megan 3 alabiliyorsan o ayrı süper bütçeyi denkleştireyim bende 3 alacağım.

• 1.4 daha az yakar ve bu araçların parçalarını bulmak zor değil üstelik parçaları da diğer avrupa araçlara göre daha ucuz

0|0
    0|0
    • 1.4 uzun yolda bağırıyor diyenler var. bana dayanır mı bilemedim

• bence sorun çıkarmaz arabanın ağırlı zaten 1000 kg civarında bugun 1600 kg araçlarda da 1.6 motor kullanıyor 1.4 ideal bence yakıt ekonomisi yönünden 1.4 almanı tavsiye ederim

• bunların motorları biraz eski teknoloji. yakıt tüketimi tabi ki nispi bir olay ama bence muadili araçlardan fazla yakıyor bunlar

0|0
    0|0
  • onu sen geri kaçırıyorsundur yarım debriyaj işi o da araca yenisin alışırsın :)

0|0
    0|0
    • umarım o yüzdendir :)

• alışıyorum az kaldı :) teşekkür ederim

• rica :) Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

• lacettinin kısa kasaları daha şık bence ya bayan için ?

0|0
    0|0
    • hatchback bakıyorum zaten

• önermek istersen buyur :) sınır yok

• daihatsu sirion eski kasası ve yeni kasası var ama eski kasası daha çok hoşuma gidiyor ve önemli özelliği 1.3 motor 101 beygir az yakar çok kaçar :))

• hiç tavsiye etmiyorum !

0|0
    0|0
  • dayanırr..yakışları da iyi yeni araçların benzinlilierne göre.. uygun bir araç yanii

0|0
    0|0
  • o araçlar sıkıntılı alma derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...