Restoranda hesabı kızın ödemesi

Ya bi düşünün

Kızarkadaşınız(normal) veya Sevgilinizle lökantada veya restoranda karşılıklı yemek yiyorsunuz.Cebinizde para varda biraz eksik.Kıza parayı ödetirmisiniz ? yoksa kendiniz bi yerlerden bulup parayı verirmisiniz ?

Kızın hesabı ödemesi nekadar doğru erkek ola ola ?

Fikirleriniz nedir. ?

Bazı kızlar var hatta "o ödeyecek bana ne."falan gibi üzerlerinde para taşımazlar.Kısaca Erkekten yararlanırlar

böylelerine bakışaçınız nasıl ?

Dün Lökantada böyle bişeye rastladım da.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• doğru bulmuyorum ikiside yarım yarım para katıp ödeyebilirler sonuçta ikiside tıkındı orda hesabı tek kişiye yıkmak doğru değil

1|1
    0|0
    • +1 Yani erkek için sorun yok ama genede kız biraz düşünceli olmalı. ya onun parası yoksa falanmı diye.

• Tabi ya.Düşünmek lazım belki biraz sıkışıktır falan.

• yani haksızlık onların günahı ne :D

Kızlar Ne Diyor 7

• bı kıza para ödetiyorsan gel bebegim sana ojelerimizden hediye edelim

1|1
    0|2
    • o nasıl bi düşüncedir ya

adam belki zor durumda cebinde 40-50 tl eksik insanız sonuçta hala senngibi düşünenler var ya .s

• asıl senın gibilere erkek denmez ben elimi cebime koydummu iş biter bıdaha benim yuzume bakmaz arkadaslarım köşeye çekerler bizi rezılmı etmeye çalısıyon lan toplumda derler . Ama senın gibi hazır yiyici erkekler ise kendilerini aşan restorantlara gider hesabı kıza kitlemeye çalısırlar ki benim sevgilim cebine göre harcar yeri gelir ucuz yere gidilir yeri gelir güzel restorantlara senın gibilere erkek demem ben bnı eleştirecegine kendini bir öz eleştiri yapsan iyi edersin.

• tebrik ederim :)

• Yari yariya odenmesi gerektigini dusunuyorum.Ama erkek arkadasim ona izin vermiyor bu ayri bir konu tabi ama surekli de teklif ediyorum boluselim diye.

0|0
    0|0
  • niye canım hep erkek mı oder sonucta hersey musterek deıl mı sende olmazsa o oder onda olmazsa sen odersın ole sacmalık mı olur bu remen karsı tarafı kullanmak olur cok savma bnce bana gore deıl

0|0
    0|0
  • Parası eksikse gitsin dürüm yesin.

Kız kendi davet ettiyse, kız ödesin.

0|0
    0|0
  • Ödeyek yaa nolcak

0|0
    0|0
  • o öderse sesimi çıkarmam ama isterse öderim sıkıntı olmaz nolcak

0|0
    0|0
  • Erkek para mı basıyor? Tabıkı kız da ödiycek.Sinir oluyorum böyle düşünen kızlara

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2.sevgilimle 9ay berabrr oldum çok büyük bi aksilik olmadığı sürece ona 1krs para harcatmadım. Bazen sıkıntı oluyodu hemen çıkartıp veriyodu zaten. Normal zamanda para vermeye falan kalkıştığında kızardım koy onu cebine derdim.

Not:hayatıma 2 kişi girdi zaten ilkini saymıyorum o yüzden 2.için yazdım.

0|0
    0|0
  • birincisi para avcısı bir kızla hiç cafe vs. yere gitmedim gittiğim kızlar hep hesabı ödemeye çalışmıştır ki küsenide biliyorum :) ama hiç hesap ödetmedim bi dönem çıktığımla 4 yada 5 kere hesap ödemişti oda 8 sene içinde ben ödemezsem ayrılırım demişti ondan :) kız hesap ödemez abi cebime güvenmiyorsam buluşmam ve kızla aramda paranın adı para olmaz şeklim yok yada şeklim var derim para açılımı - şeklim :)

0|0
    0|0
  • beraber yedik sonuçta ne var odesın :D LOKANTA o 'ö' değil

0|1
    1|1
  • Kız bir ödül olarak hesap ödüyorsa, bu olağan birşeydir. Hesabı ödeyebilir. Şayet bir bayana keyfin için hesap ödetiyorsa, ben o erkeğe erkek demem...

0|0
    0|0
    • Bilerekten değil.herinsanın başına gelen bişey bu ya parası az ise onun için diyorum ya.

• Buda olağan birşeydir. İnsanlık halidir. Eğer götüreceğim yerde hesabı ben ödeyeceksem ama paramı unutupda naçar kaldıysam ödetirim. Peşine telafi etmek kaydıyla.

• Hiç basıma gelmedi ve gelmesinde istemem lakin öyle bir durumda çaktırmadan bi telefon acarım arkadaslarımdan biri gelir halleder zaten hiç bisey olmasa birinin kredi kart numarasiyla orda hallettiririm

0|0
    0|0
  • Cebimde param eksik kaldığında karşı taraftan istediğimde oldu, karşı tarafın ödediği de oldu, benimde ödediğim oldu.

0|0
    0|0
  • benim kendi fikrim

asla bir bayana nerde olursa olsun

para ödetmem

param yetmiycek yerlerede gitmem

0|0
    0|0
  • sonucta berabersiniz sevgilisiniz kiza diye bilirsin ben senin yaninda para varsa versene sonucta hesabi yine sen ödicen ..bence sevgili arasinda para konusu olmamasi lazim

0|0
    0|0
  • ulen eksik parayla retörantta isim ne gider kebapci muhittin abide yeriz bira bedeva zaten

0|1
    0|0
  • genelde ödetmem ben ödeirm de .. ödemek isterse ısrar ederse de bişi demem.. normal yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...