Galatasaray seyircilerinin iticiliği neden kaynaklanıyor?

En iyi biziz burnumuz havadayız deyip nara atmalar... bilallemi iyisiniz? sıksınca hep bizim kupamız çok :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mk millet aya çıkacak bunların bir uefa sı var başkada bir b*k yok. Zaten uefanın takibindeler melo kırmızı kart görmeden sezonu bitirdi. Bu şu demek oluyor, bu sene 4. yıldız el birliğiyle verildi şayet verilmese cincon BATMIŞTI!!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye'nin ve dünyanın Tek bağımsız oluşumu. Bu bilgi sana yeter

3|3
    0|2
    • Saraydan icazet alanları bağımsız

• Ben Başkan olsam Saraya çıkmayı değil önünden bile geçirmem takımımı diyen yöneticilerde var Gs klübünde. Bence Yalaka her klüpde var. Bjk yönetimi Hırsız Zarraba loca verirken kimsenin çıtı bile çıkmadı Ve daha niceleri

• Banane bejekeden onlarda çarşıyı severim gerisi boş

• Aslında o öyle degil büyük takimlar basarili takimlar pek sevilmez kiskanilir şu an ozellikle bjk taraftarinda bu var fb ile zaten belli yani olay bu kiskancliktan dolayi antipatik geliyor 4 4 diye dalga gectikleri takim 4. Yıldızı soktu gözlerine olay bu yani. Bu arada fb ile rekabet iyi oluyo ama bu bjklilere birinin gslilerin onlari iplemedigini soylemesi gerek :) bu benim dusuncem degil ben bjk sampiyon olsa bjkli arkafasimi tebrik ederim onun adina sevinirim ama genel durum bu komik oluyolar :)

0|0
    0|0
    • Bejekeliler kendi derdine yansınlar onlarda tek sevdiğim çarşı siz onlar gibi değilsiniz hükümet yalakasısınız

• Gizlicim bana hala fb gorunumlu bjklisin gibi geliyoda neyse soylediklerinle kendini belli ediyosun gizlicim herkes rutbesini bilsin.

• Çok düz mantıksın bejekelileri bilinç altında büyütmüşsün başına taş dusse o zavallılardan bileceksin :D republic of FENERBAHÇE

• Kupa muhabbetleri 40 yaşına gelmiş vasat bir adamın ben ortaokuldayken hep takdir alırdım cümlesi gibi bir cümle. Güncel sohbette bile bizim kupamiz var edebiyatı yaparlar

0|0
    0|0
  • sıkısınca sız ne dıyorsunuz merak ettım :)

0|1
    0|1
    • Büyük klüpler Aldıkları kupalarla Küçük klüpler büyük klüpleri yenmekle avunur 😄 Acıyorum hallerine 😄

• Saray yalakası diyorlar ama Bilmezler Arenada Başbakanı tayyibi ıslıklayarak kovan taraftar oldugunu. Haklısın Şike ile ülkemizi lekeleriler 😄

• onu sız yapabıldınız mı?

• 2 ya da 3 yildizli zavalli taraftarlarin yine kiskancliklari baslamis haftaya Ibra aciklaninca kaçacak delik arayacaksiniz:)
    Bu arada Gs saray demissinizde Erdoganla anlasip Feneri Suriyeye maça götüren ve 2008de Erdogani Kadikoyde alkislattiran adamda Aziz Yıldırım dir insanlarin gecmisini hatirlamamasi ne kadar kötü :)

0|1
    0|0
    • Aksaraya gidip tayyipten yardım isteyen kim kadıköyde kupayı soyunma odasında almamak için başbakanı arayan kim yıldız ve kupadan başkane bilirsiniz

• Senin başkanın gitsin Erdogani Kadıköyde alkislatsin Erdoganla birlikte Feneri Suriyeye gotursunler orda beraber kahkahalae atsinlar ondan sonra gel bize hükümet yalakasi de. Hadi be ordan Tayyip sayesinde şikeden yirttiniz fazla konusma

• Tayyip sayesinde mi yırttık Aziz yıldırımı kim içeri attırdı bilip bilmeden konuşma

• Aslında yanılıyorlar kulüp bazında Fenerbahçe'nin kupası daha çok

0|0
    0|0
  • Saraya çıkmalarından dolayı

0|0
    0|1
Yükleniyor...