Sizin de totemleriniz var mı?

Gnaydın.

Totemleri bilirsiniz maç sırasında uğur gertiren şeylerdir.. Ben maçları evden başka bi yerde izlemem yanımda babam oturmalı mutlaka atkılar formalar tam takır olacak.. Ayrıca hani yakın çekim olur ya maçlarda oyuncu top ayagndayken tam ekran gözükr link bunun gibi bu tür çekimlerde eger top bizdeyse gözlerimi kapatrm bakamam sanki bakınca topu kaybedeckmişz gibi hissederim ..

Sabah sabah merak ettim de sizlerrin totemleri var mı varsa neler ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• gol atamadığımız zaman yerimi değiştiririm

2|0
    0|0
  • Totemleri genelde fener taraftarı yapar:D

1|0
    0|0
  • haa bu arada profil resmin bi harika :)

1|0
    0|0
  • :) Totem candır Esila Yıllardır bütün Galatasaray maçlarında aynı formayı giyerim.. :)

1|0
    0|0
  • valla totemlerim çok o an hissediyorum ve içimden ne geçiorsa onu yapıyorum :D

mesela idda üzerinden örnek verim hergün yatırdıgım bayide degilde farklı bayide oynuyorum :D kuponun köşesini yırtıyorum gudubet arkadsalarıma kuponu göstermiyorum falan filan :)

0|0
    0|0
  • Hee var gool olmadan önce gool olmus gibi bagirmam sonrada gool oluyor

resim güzelmis kendinmi cektin?

0|0
    0|0
  • var ama seninki kadar değil :) bn mesela her gs macında hep aynı koltuga otururum.. orda oturan babam olsa bile kaldırırım yani :)

0|0
    0|0
  • var ama söylemem :)

0|0
    0|0
  • benimm varr.. ama o an ayarlıyorum totemi önceden değil :D

0|0
    0|0
  • bende gs maçlarında gol olmazsa

devamlı yer deyiştiririm

aslında yanlış ama yapıyorum

0|0
    0|0
  • yok öyle şeylere inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bazı anlarım vardır içimden geçen şey o an tutar. Totem mi bilmiyorum mesela karşıdan şu arkadaşım gelcek diye bişey geçer uzaktan dediğim arkadaş gelir. İşte bir balığım vardı sağlık sorunu yoktu öleceğini hissettim yarın sabah bi uyandım balık ters dönmüş şekilde ölmüş bu gibi şeyler...

0|0
    0|0
    • Bazen mesela sallıyorum arabam varmış gibi totem yapıyorum sürekli söyleyince gerçekten oluyormuş derler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Forma giymeden mac izleyince yeniliyoruz biz :D

1|0
    0|0
  • evde sandelyeleri sıralıyorum yere gazete seriyorum elimde çekirdek kardeşimlerim de yanımda bayrak falan ama totemim degil

1|0
    0|0
  • aşk tutulmasını izledin mi :) ondan beridir sinir oluyorum bu totem olayına :) ama sonunu gerçekten iyi bağlamışlardı :)benimde var genelde seçim sonuçları açıklanırken olur ama çok abartılı durumda değil beni yönetmesine izin vermem :)

0|0
    0|0
    • biliyorm o filmi fenerliydi ama olsun sevmiştm :) walla totemlerim yönetiyor beni :)

• evet fenerliydi totemleri yüzünden hayatı kayacaktı neredeyse :) sende unut azalt biraz ya

• elimde değil :) maç izlerken kendimi kaybediyorm ..:D

• Pembe kalpli pijamalarımı giydiğimde fb kazanıyordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...