Yeni yıla öpüşerek girenler bütün sene bunu yapabileceğini mi düşünüyor?

derler ya nasıl girersen öyle geçermiş bütün yıl... benhasta giricem bütün yıl hasta olucam.. kimisi para sayarken giricek bütün yıl para sayıcak... kimiside öpüşerek giricek bütün sene öpüşecek.. saçmalık...

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni yıla sex yaparak girersen bütün yıl sex yaparsın diye düşünmedim bunuda düşünmüyorum yok öyle bir şey :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• her zaman yapılanı yeni yılda tekrarlamanın mantığı yok. bizden neler götürdüğüne üzülsek daha iyi bence

0|0
    0|0
  • sen onların buna ciddi ciddi inandığını zannediyorsan, vah vah

0|0
    0|0
  • Bizimki de bir umut be dostum

0|0
    0|0
  • Bu düşüncenin sonu yok nereye çekersen oraya gider :D

0|0
    0|0
  • Bunu ciddiye alıp da soru olarak sorman apayrı bir saçmalık...

0|0
    0|0
  • bi umut işte... reankarnasyon da öyle kölelere söylemişler bu hayatta kölesiniz ama bi sonraki hayatınızda zengin olacaksınız kendini kandırıyo millet :)

0|0
    0|0
  • asla

öyle bir şey olsa herkes para ile girerdi

ama yeni bir yıla girildi yi için insan öperek kutlayabilir

0|0
    0|0
  • tabi ki saçmalık bunlar batıl inanç inanmayın bunlara hemde günah kardeşim.millet kendini teselli etmek için çıkartmış bu lafları.

0|0
    0|0
  • Öpüşerek girenler bütün sene öpüşüyor gerçekten, sokakları görmüyor musunuz? Gençlik çok bozdu

0|0
    0|0
  • o zaten çoksaçma bişi :D herkess mutlu girsin diye kuyuya atılmış bir taş herkes peşinden koşmuş :D

0|0
    0|0
  • 2011 yeni yılda evde oturdum 2012 benim yılım oldu.. bu sene de evde oturmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kıskanmayalım lütfen :)

0|0
    0|0
  • Sanırım biri öpüşecekleri çok kıskanıyor..

0|0
    0|0
  • öyle sananlar var hala :D

0|0
    0|0
  • Yine kafam güzel girmek istiyorum sanirim:(((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşte bunlar hep hayalürünü

0|0
    0|0
  • geçen sene ağlayarak girmiştim... hep ağladım mı ne yalan ewt üzücü bi seneydi...

0|0
    0|0
  • Saçma buluyorum bunu bende ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...