Evde hafif spor için ne yapabilirim nasıl yapabilirim?

Ben çok oturan oturmaktan yorulunca da yatan insanım. O kadar hareketsizim yani.

Şu an 76 kiloyum boyum 170 yaş 27...

Bakarak izleyerek spor yapabileceğim videolar? Bu şekil yayın yapan fenomenler falan var mı? ya da siz nasıl yapıyorsunuz?

0|1
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün temizlik yap abla 😄 evi baştan aşağıya temizle 😄
    Ev hanımlarının ata sporu 😄😄
    Ama vaktin varsa tabi 👀
    Yoksa evde olacak iş değil zayıflamak 😄
    Yağ yakıcı mı kalori yakıcı mı ne... Öyle tozlar vardır protein Center larda... Onlara bir bak... Sonra yattığın yerden bacaklarını yukarı aşağı sağa sola kaldır götür 😂 bisiklet sur yattığın yerden 😄

Ben küçükken abilerimle ayak tabanlarımı birleştirip bisiklet suruyormuş gibi pedal çevirirdim 😂 güya oyun oynuyoruz işte 😄 ama baldırı ve karnı çalıştırıyorduk farkında olmadan 😂😂
    Sende yap öyle 😄

0|0
    0|0
    • Yok çalışıyorum. Tüm vaktim dışarda geçiyor bidaha evden çıkmak istemiyorum ki pek vaktimde olmuyor zaten. Ondan sebep evde dedim.

En İyi Kız Görüşü

• ben bunu yapıyorum https://youtu.be/9B_06SUCwmM yalnız ilk gün bacakların kalçan ağrıyor 2 gün ağrıdı benim sonra alışıyorsun :) benim kilo sorunum yok ben sıkılaşmak için yapıyorum maksat spor olsun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hafif tempoda koşabilirsin. Sonra tempoyu hızlandırırsın.

0|0
    0|0
  • Leslie var youtubeda. Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hafif spor diye birşey yok kezban hanım

0|0
    0|0
    • Peki Kıvanç tatlıtuğ.

• Kıvançı hayal eden ağır kezban hali 😄 Farkındaysan Tatlıtuğ' un t harfi büyük değil küçük yapmışsın 😎👊

• Zayıflamak istediğim için mi kezbanım? Sen öyle dediğin için mi? Sen paşa keyfine esip önüne gelene kezban yakıştırması yaparken kıvanç tatlıtuğa benzer hiç bir tarafın olmadığı için mi? Yoksa çekemediğin için mi bir karar ver bence. Ben cansu. Kıvancı da severim mirandayıda. Clooneyide heidiyide. buda kimseyi bağlamaz. Kimseyi kezban yapmaz. Sen dön kendi götüne gül derler. Önce bir senin mükemmelliğini görelim. Sonra gel beni eleştir.

• yazın spor olmaz :((

0|0
    0|0
    • Senin düşüncen o, hedefin varsa bahane üretmeyecekdin dostum, o zmn bende senin gibi tv karşısında cips kola yiyip got göbek yapayım 😎😄

• 12 dakikalik egzersizler var youtubede yararli onlari yap

0|0
    0|0
  • Şınav çek mekik çek ters mekik çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende senin gibiyim hatta şu an oturmaktan sıkıldığım için yatıyorum :D eğer yanına birini bulursan ben zumba yapıyorum arkadaşımla evde ve çok eğlenceli oluyor :D video istersen önerebilirim başta zor geliyor ama zamanla alışırsın :)

0|0
    0|0
    • Çok zıplamalı değil mi zumba😂😂 bana daha sakin nişeyler lazım. En azından başlangıç için😊😊

• Başlangıçta süresini kısa yaparsın ben şu an 50 dakika yapıyorum ve süreyi farkında olmadan uzatıyorum :) :D

• fitness blender kanalına bakıp onların cardiolarını uygula derim youtube'da hem yandaki çizelgedede kaç kalori yaktığını gösteriyor videoda, etkili olucaktır

0|0
    0|0
  • zumba yap youtube da bir sürü video var

0|0
    0|0
  • mekık yuruyus kosu

0|0
    0|0
Yükleniyor...