Bu saatte ne yenir? İddialı olun, sınırları zorlayın, hayal kuralım

Siteyi kapatıp çıkan arkadaş ışıkları söndürsün, reklam panolarını da toplasın, çalıyor pijler?

ne yenir bu saatte yaaa, iddialı olun sınırları zorlayın. hayal kuralım

Güncellemeler:
zeytinyağlı iyi kızarmış arnavut ciğeri yanında soğan söğüş. offf ne giderdi yaaa
nohut pilav ayran var sonra tezgahtan, az hijyen bol lezzet
ben kaçtım biraz da televizyonda pineklerim, ordan uykuya yatay geçiş umarım. hepinize iyi geceler, gerçekler acıdır,baklava tatlıdır..demek ki baklava gerçek değildir. yemeyin bişey yatın zıbarın. görüşürüz

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

• az önce pirzola ve biraz sebze yedim. malum bir kaç saate uyuyacağım ve son öğünümde daha yavaş sindirilen kırmızı eti seçmek en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • Kanka bu saatte bünyeyi sıkıntıya sokmaya gerek yok.. Millet yağ bağlıcak.. yatın uyuyun hadi ben rosalinda ile kapatırım buraları.. çakıl makıl..

0|0
    0|0
    • karıncalara selam söyle, çalışsınlar biraz :DD

• bisiklet kiralıksa arkadaş bi - iki tur binsin hahahhahahha :D

• İyi akşamlar delikanlıı.. şşşşş güneşi görmek istermisin ?

-Ay hoşt ulan ...

• ıl porte'den safranlı karides risotto, sonrasında pi'ye giderek shrek,eşek (ve diğer garip kokteyllerden) takılmak vardı. nupera'dan soğan çorbasına da razıyım lan.

0|0
    0|0
  • Olum sizi bana sayıyla mı verdiniz en sevdiğim şeyleri yazıyorsunuz hiç aç değildim ya.

link

0|0
    0|0
  • kuru fasulyenin faydalari der dururuz cidden bu fasulyenin faydalarini arastirsak mi acaba bakarsin tip dunyasinda cigir acariz

0|0
    0|0
  • SEnin hakkında kötü kötü şeyler düşünmeye başladım artık :))))))))))

0|0
    0|0
  • Kadayıf yerdim, yada künefe, baklavada olur hiç olmadı boş tepsiyi getirin şerbetine ekmek banayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...