Sizce nasıl bir sonuc 8 ay ?

https://hizliresim.com/5kkG6q

sizce nasıl yorumlarnıız bekliyorum

sizce  nasıl  bir  sonuc 8 ay  ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ay yapmA sonra bir daha yap. dünyanın en nankör sporu budur.

0|1
    0|0
    • bırakmıcam zaten zor bir spor

• Bir sene sonraki yarışma olsa dahi geliştiremezsin kaldı ki kalf kasları üst göğüs işe birlikte en zor gelişen kas grubudur, steroid olmadan başatamazsın naturel olarak

• hmmm ama söyle bir durum var herkezin genetik iyi olan bölgesi var kimini cok iyi calfları var kiminın cok zayıf calflar ıvar saglık olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Belden aşağısı senin değilmiş gibi duruyo bacakların çok ince 😀 ama maşallahın var

0|1
    0|0
    • bacaklarım öncedende cok zayıftı genetik bir durumm bazı ınsanların genetikten bacakları iyi olabilri ya da kötü olabilri bu genetiktir :D teşkkür ederim

• İyisin . Burası neresi?

0|0
    0|0
  • Maşallah olmuş olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle vucuda bacaklar hiç gitmemiş yazık etmişssin keşke bacakta çalışsaydı nnkardeş. o zaman daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Zayıflıktan herkesin karın kası baklavası çıkar, sendeki ilyas salman kası ne yazık ki kardeşim, işi bilen bir kişi olarak söylüyorum, heee çalışmışmısın emek vermişmisin kesinlikle ewet! Ama bacaklara hiç çalışmamış ve önem vermemişsin 😄

0|0
    0|0
    • bacaklarmı calışmadıgımı nerdne biliyorsun calışıyorum önceden daha zayıftı boyum uzun ondna öyle gözüküyor

• Dostum benimde boyum 1.84 ama fazla çalışmasam dahi uzun boylu olmama rağmen senin hibi tavuk bacaklarım yok 👊😎

• insanların genetik bölgeleri vardır iyi olan bölge kimini kolları iyidir kiminın omuuz bazılarını ise mukemmel bacakalrı mukemmel kalfları vardır zamanla eşitlerim

• bacak çok ince kalmış biraz bacak çalışsaydın omuz çok şişmiş gibi duruyo bacakla dengele o zaman tam olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...