Arkadaşınıza kalmaya giderken yanınıza ne alırsınız?

Normalde çantanızda neler bulunur arkadaşınıza giderken extra ne koyarsınız

Güncellemeler:
Bu akşam gitcem yarın döncem
Şimdi akşam için kıyafet ertesi gün çarşı için kıyafet tarak dis fırçası krem şarj aleti anahtar para makyaj malzemesi usb kablosu süpürge hortumu tenis raketi örgü şişi 5lik enjektör un eleği baca açıcı bulaşık deterjanı araba aküsü aldım eksik birşey var mı

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• ayrı bir iççamasırı...pijama ertesı gun ordan evee donerken gıyecegım kıyafetler neolur ne olma dıye sac duzlestırıcı makyaj sarj aletım llptop

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkek ve kıza göre farkeder. erkekse bir pijama yeter.

0|0
    0|0
  • Genelde arkadaşlarımda kalmam lakin geçmiş zamanda 1-2 kere olmuştur en fazla oda erkek arkadaşımdır.. Annesi babası yoktur evde öyle birlikte takılmamız için gitmişimdir uyumamışızdır...Hiçbirşey almamışımdır yanıma...Birkeresindede arkadaşım rahatsızdı yanılmıyorsam onun için gitmiştim annesi babası filanda köydeydi...Gittim bişeyler hazırladım yesin diye ilaç filan çok karın ağrısı vardı :)

0|0
    0|1
  • KIZLAR GENELDE VIBRATÖR KOYUYORLAR CANTALARINA

0|0
    0|1
    • Yaşından başından da utanmıyosun dimi bunu yazarken...

• NEO SENIN NEDEN ZORUNA GIDIYORKI KARDES HERKES OZGUR DEGILMI CEVAP VERMEYE YA BENIMDE AKLIMA BU GELDI SENDE YAZ TUTANMI VAR HEM NE VARMIS YASIMDA LA SABAH SABAH GIT ISINE BAK YADA YORUM YAPMA

• antifriz almayı unutma :))

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yok :((

0|1
    0|0
    • Katılıyorum benimde arkadaşım yok :D ama cümle sonundaki :(( ifadesine şaşırdım niye üzülüyosun anlamadımki yalnızmısın dünya senin bide kendine yeticek kadar paran varsa tamam al çikolatanı çekil bi sakin köşeye izle hayatı en güzel film hayattır ne gerek var başka insanların tantanasıyla hayatın karman çorman olmasına peh salla gitsin :D

• eşofman şarj aleti laptop diş fırçası parfüm

0|0
    0|0
  • ben hiç bişi koymam bi diş fırçası yeterli

0|0
    0|0
  • Bir şişe viskiyle giderim

0|0
    0|0
  • Uyumak için kıyafetlerini, diş fırçanı falan al işte. Kesin yılbaşı eğlencesidir bu!

0|0
    0|0
  • hiç bişi :)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir arkadaşa gittiğime ve kaç günlüğüne gittiğime göre değişir.

0|1
    0|0
    • Kız mı erkek mi belirtmemişsin yine. Her neyse...

Pijamanı al. (Yedek iç çamaşırı da alırsan iyi olur.)

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç birşey almam genelde kaldığım kardeşim dediğim insanin odasında bütün eşyalarım olmasa da yarısı orda :D

0|0
    0|0
  • Saydıkların yeterli :)

0|0
    0|0
  • Genelde pek bir şey almıyorum ondan giyiniyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...