Bir kadın adet kanını sevdiğine yedirse etkili olur mu?

Tuhaf ama bişey soracam..yıllardır kadınlar arasında vardır bu muhabbet annem tamamen karşı bir kadın adet kanını sevdiğine bi şekilde yedirse bi etkisi oluyo mu.çünkü defalarca duydum ya da böyle bişeyi yaşayan var mı

0|0
1017

En İyi Erkek Görüşü

• kan haramdır. fazla uzatmaya gerek yok

2|0
    0|0
    • haramdır biliyorum.

• büyü de haramdır ayrıca. bunu da biliyosundur. şimdi bunlar arasında bağ kurabilirsin

• hepsini biliyorum ama yaşayan var mı onu merak ettim.bi söylenti de olabilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• insan sevdiğine bunu yaparmı yaww sevdiğini sana yaklaştırmaz bi an önce öldürüp uzaklaştırır

arkadaş adamı öldürürsün mazallah adet kanı adamı kanser eder lan :)) verem olur adamı kısa yoldan göndermiş olursun otopsi sonucu adam adet kanından zehirlendi ve hayata veda etti onu sevdiğini söyleyen kız adet kanıyla oynarken yakalandı :))

0|1
    0|0
  • hindistanlılar adet kanını sevgililerinin alnına sürerler burdan gelmiş olmasın fikirleriniz

0|0
    0|0
  • Saçmalığın bu kadarı kalsın yaaa iğrenç

0|0
    0|0
  • vee beyin hızla uzaklaşır... bir daha haber alınamaz :))

yorumsuzzz

1|1
    0|0
  • Kusmak istiyorum. Hay ben o zihniyete...

2|1
    0|0
  • hey Allah ım akıl fikir ver sen bu zihniyetlere

1|1
    0|0
  • o nasıl bir mantık öyle ya.

0|0
    0|0
  • Bu ne saçmalık ya? Adet kanını hangi amaç için yediriyorsun sevdiceğine?

0|0
    0|0
  • ilkkez duydummm ...

0|0
    0|0
  • sacmalık mide bulantısı anan kılıklı olma

0|0
    0|0
  • Kadınların vampir meraknı şimdi anlıyorum asdfpiwjp0di0pğawipğ0awd

0|0
    0|0
  • o ne pislik biş i ya :)

0|0
    0|0
  • Benim midem bulanır...

1|0
    0|0
  • Aslında bunun meraklısı sapkın insanlar da var

Google'a ''Menstruation lick '' yazın bakın. Belki sevdiğin kişi de böyle bir yaratıktır.

0|0
    0|0
  • Hangi midesiz, adet kanını yer ki ?

0|0
    0|0
    • Bizde sevdiğimiz kızin salebine sperm atalım bize aşık olsun.

Kızlar Ne Diyor 10

• ben ilk sefer duyuyorum bunu... hosgeldin Twilight, Vampire Diaries ve True Blood :D

1|0
    0|0
  • Adet kanını kimi içirirsen içir kız olsun erkek olsun sana bağlar . ama bunu yapanın öbür dünyada yatacak yeri yoktur.

2|0
    0|1
  • site ne hale geldi ya.

3|1
    0|1
  • ben regl dönemimde kendimden tiksiniyorum lanet olsun kiz olduğum için diyorum bi de kalkıp bunu yedircem Tövbe estağfurullah.

0|0
    0|0
  • Hurafe annem bunlar hurafe. Kocakarı hikayesi hep.

1|0
    0|0
  • Bunu uygulayanin akli dengesinden suphe ederim.

0|0
    0|0
  • Hangi aklı gedik yapar bunu bir tanıdığım kendi sidiginde pişmiş yumurtayı kocasına yedirmişti

0|0
    0|0
  • büyüye girer. Allah katında büyük günahı vardır...

0|0
    0|0
  • Papaz Büyüsü "Kara büyü" grubundan olduğu için, bu büyülerin yapılışında genellikle kişinin vücudundan bir parça (adet kanı, meni, saç, idrar, tükürük, tırnak, v.b.) kullanılır ve bu parça etkilemek istenen kişinin vücudunda yer alması (yedirme - içirme) esasına dayanır. Papaz Büyüsünün yedirme - içirme olmadan da uzaktan yapılması mümkündür. Papaz Büyüsü yapanlar, bu büyünün yapılış yöntemleri hakkında bilgileri, nasıl yapıldığını, neler kullandıklarına dair bilgileri kimselerle paylaşmazlar. Ancak; halk arasında "Papaz Büyüsü Tarifi" adıyla son derece yanlış inanışlar ve aslı esası olmayan söylentiler kulaktan kulağa dolaşmaktadır.

Bunlardan en şaşırtıcı olanı, büyü yapmak istediğiniz malzeme (adet kanı, meni, domuz yağı v.b) ile kiliseye gitmek ve papazın dua etmesini istemektir. Mumlar yakılır, papaz dua etmeye başlar, papaz dua ederken, kişi duanın niyete göre işlemesi amacıyla içiden geçirmesi sonucu papaz büyüsünün yapılmış olur

0|0
    0|1
    • gerçekten böyle birşey var doğrudan değil tabiki ama büyü yapanın yaptıranın ortak olanın yatacak yeri yoktur

• Töbe bismillah kıızzzz saçmalama batıl inanç bunlar öyle saçma şey mi olur :D ayrıca regl kanını kocanın görmesi bile günah bide kalkıp içircen mi herife..Allahım sana geliyorum :D

2|0
    0|0
Yükleniyor...