MMA dövüşleri ve dövüşçüleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

türk halkının görüşlerini merak ediyorum sizce çok mu vahşi yoksa heyecan verici bir spor mu?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Acayip derecede heyecan verici bir spor. Ben araştırma yaparken bile yerimde duramadım. Gitmeye imkanım olsa kesinlikle koşarak giderdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Göztepe civarlarında, tanıdığınızdan şüpheliyim ama Murat Kazgan ile sohbet etme fırsatı buldum ve MMA'ın diğer dövüş dallarından en üstün olduğunu bana ispatladı. O günden bugüne saygın ve ilgim fazlasıyla arttı, mükemmel bir spor dalı herkese tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim ben Murat Kazga'nın takımında ki dövüşçülerden biriyim :)

• Tebrik ederim mükemmel bir hoca ile çalışıyorsunuz, başarınızın devamını dilerim :) iyi geceler

• tekrar teşekkür ederim iyi geceler :)

• yakışıklılarsa fazlasıyla heyecan verir :D

1|0
    0|1
  • bir kac kez dövüştümde karşındakine göre kardeşim adam profsa güvenli ve sinirden arınmış bir spor dalı ama karşındaki acemi bir dövüşcüyse ölümcül bir darbe almana kadar gider bence zevkli dövüşmekte izlemekte

0|1
    0|0
  • bence burada da olmalı
    serseriler sokakta dövüşeceklerine kafeste dövüşsünler
    hem suçlar azalır hem istihdam olur hem iizlemek isteyenlere fırsat olur

0|0
    0|0
    • geçen yıl haziran ayında Türkiye MMA federasyonu kuruldu müsabakalar düzenleniyor

• yok istanbuldayım da kısmet belki birgün izleyerek beni onurlandırabilirsin :)

• Altta göztepe murat kazgan filan görünce İzmir sandım :D

• Gereksiz.. Orada zarar gören her bir organa yazık.. Fazla hayvani..

0|0
    0|0
    • vücudumuzu her türlü darbeye karşı alıştırıyoruz, fazla vahşi görünebilir ama daha çok satranç gibi bir dövüş sanatıdır

• Mat olursan mesele yok da, düşürürlerse sıkıntı..

• bir ara uydu kanallarında çok izliyodum. Hotbirt de vardı bunu veren kanallar

0|0
    0|0
  • izlemesi zevkli değil kafeste olmak için aynı şeyi söyliyemem

0|0
    0|0
  • Napcan MMA dövüşü sponsorumusun sen öğrensin ne olcak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...