Hazır cevap mısınız? yoksa hıııı mı?

Arkadaşlar, sizi gülünç duruma düşürmek isteyenler karşısında veya herhangi bir olay esnasında hazır cevap mısınız?

- Cuk oturtup pat cevaplar mısınız?

- Donup kalır mısınız?

0|0
65|39

En İyi Erkek Görüşü

• genelde bana laf sokmaya calışan kişiler olmaz etrafımda ama arada denk geldigide olur sadece güler gecerim işin garbidir ki hemcinslerimden böyle bi atak hiç olmamıştır ama kızlar direk kezban styla :)) bi caba içerisindedir hatta son başıma gelen bi olayı anlatayım ...

bu yaz tanıdık bi hukuk bürosunda calışmaya başladım 3 aylık bi takılmaydı tecrübe olsun diye ..

büro da calışan herkesin twitteri var bir benim yok bende özendim bende acayım dedim :)) neyse actık hesabı resim koyayım dedim tlf dan resimlere bakıyorum derken işyerindeki bayan arkdaş onur bende bi resmin onu koyalım dedi getirdi tlfonun cok komik cıkmışım saç baş dagınık dede gözlüklerimi burnuma kadar indirmişim calışırken cekmişler önümde tonla evrak neyse .. sabah actık hesabı ögle paydosunda ben twitimi kurcalıyorum bizim biroda calışan kızların da ortak bi arkdaşı var o gelmiş tam karşımda oturmuşlar goy goy yapıyolar bende soruyorum arasıra rettwet nedemek dm nedemek diye oradan misafir gelen kız atlatı ve diyalog söyle gelişti ...

ben :: betil (betül) bu rettwet nedemek

betil :: ya başkasının begendigini kendin sayfanda paylaşıyosun

ben :: ok peki dm ne demek

betil :: direk mesaj o sadece gönderdigin kişi görüyor

ben :: eyvallah

misafir kız :: bakıyorum büro ca twetter mania olmuşsunuz

betil :: yok ya biz dedik ondan actı onurun sucu yok biz azmettirdik (gülüşmeler )

ben :: ya degiştirelim bu resmi ya cok itici cıkmışım ben

betil :: kalsın canım millete kendinimi begendireceksin

misafir :: bakayım resme

ben :: bak bu işte

misafir :: iyi iyi boydan cıkmamışsın yok o göbekler hahahahhaah (sadece kendi gülüyor) hatta sen sadece hep portre cekin öylesi daha iyi hahahah ( kızların hepsi şaşkın kendi söyledigine kendi gülüyor beni tam tanımadıkları için ne tepki verecegimi merak eden gözlerle yüzüme bakıyolar ))

ben :: bişey sorcam senin adın neydi ..

misafir kız :: melike

ben :: bak melikecim sen o burnundan memnunmusun hatta kaşından hatta gözünde hatta tüm sıfatından

misafir:: elbette ( bunu derken inanılmaz bi özgüvenle söyledi ))

ben : he işte bak sen o burundan memnunsan bende bu . göbegimden memnunum sen o sıfatından memnunsan bende bu g.tümden memnunum anlaştık mı canım benim :)) dedim ve biz erkekler kadrosundan kahkahalar yükseldi ... kız kalktı aglaya aglaya gitti ... :(( üzüldüm evet üzüldüm cünkü yaptıgım cok cirkin bişeydi ama ilk öce o saldırdı yani nevsimüdafaydı ..

3|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 65

• Dinlemeyi bilen biriyim öncelikle(son sinirli değilsem)

zaten dinlerken kafamda cevap oluştururum ve hazır cevabımdır..

0|2
    0|1
  • konusuna göre dğeişiyor

1|2
    0|0
  • Ruh halime bağlı. Bazen umursamıyorum 'hıı oldu o zaman' moduna geçiyorum,bazen de bozmak hoşuma gidiyor o değişen bakışlar o ifade oyş :)

0|2
    0|0
    • Yarattı şaheseri izleyenlerdensin yani :D

• Korkulur senden :D

• 'Zekiyim oloom ben bak nasıl da kalakaldı' diye düşünmeleri hazmedilecek cinsten değil; 'ezik miyim lan ben?' moduna girince çok tatlı oluyolar.Yapcak bişi yok efenim,saygılar :D

• O konuda başarılıyım :)

0|1
    0|0
  • hı hıyım.

0|1
    0|0
  • hııııyım. <jgfkdlsşkjfkdl

0|3
    0|1
  • donup kalmak susmak guzeldir ezik olmadigi gosterir ama eger geri cevap verirsen onun seviyesine dustugune inaniorum

0|2
    0|0
  • 1 saniye gecikmeden cuk diye oturturum, tabi ilk karşındakini nine boyuna tartmak lazım. Söylediklerini anlayabilecek mi, anlayacak mı...

Aslında susmanın en iyi cevap olduğunu düşünenlerdenim ama bazıları anlamıyor, ses çıkarmamayı ezikliğe vuruyor. Bu yüzden de cevap vermeden duramıyorum.

0|1
    0|0
  • yarama bastin walla, biri bisey dese susup kalirim. Iki gün sonra aklima ne diyecegim gelir ama is ister geçmistir.

Hazir cevaplar taktiginizi paylasirsaniz sevinirim

0|2
    0|0
  • sana cevap verecektim ama hazırda cevabım yok :( :D

0|2
    0|0
  • Çalışmadığım yerden sormucaksın aga :)

0|2
    0|0
  • aslında hazır cevap biriyimdir ama son zamanlarda psikolojik nedenlerden dolayı donup kalırım herhalde

0|2
    0|0
  • Öyle bi duruma ancak beni tanımayanlar getirmeye calişir aldıgı cevaplada bida denemez yani.cuk oturtup pat cevap verrm.

0|1
    0|0
  • cevabım herzaman hazırdır ;) bazen arkadaşlarım cevabıda cebinde hazır bekliyor diyorlar :D

0|1
    0|0
  • Genelde laf sokan taraf benimm.

0|2
    0|0
  • - Cuk oturtup pat cevaplarım

0|1
    0|0
  • Muhatap olmam genelde

0|4
    0|0
  • Daha çok içimden söver susarım..ne desem anlamayacak ne de olsa :)) şansını zorlarsa bozarım..:D

0|2
    0|0
  • donup kalmamda muhtemel hazır cevap vermemde

0|2
    0|0
  • hııı ..

.

0|2
    0|0
  • İnsanlar bana laf söylemekten korkar açıkcası,lafı yapıştırırım :D

Aslan burcuyum,altta kalamam ben

0|1
    0|0
  • Değişiyor ama beni komik duruma düşürmek isteyen insanları muhattap alıp genelde laf söylemek için kendimi yormuyorum.

0|2
    0|0
  • dumanı üstünde tüten cevaplar veririm, akıllara zarar.

1|3
    0|1
  • Dayanamayıp engelliyorlar,son yorumu yapıp bir de sanki ben cevap verememişim,altta kalmışım gibi yapıyorlar.

O dereceyim yani...

0|2
    0|0
  • Genelde hazirdir cevaplarim, ama donup kaldigim'da olmustur. link

0|2
    0|0
  • merhaba ben bayan hazır cevap Annemler genelde bana sen çenenle orduya karşı gelirsin diyorlar duygulanmamak elde değil :((

:D:D

0|2
    0|0
  • Oyle durumlarda hazir cevabimdir honusturmaya firsat vermem pis laf geciririm de bazen de oluyo hani donup kaliyorum birsey diyemiyorum saskinliktan mi artik desem ne ama tamammen kendimi ezdirmemek icin yaptigim birsey bu..

0|1
    0|0
  • ben donup kalırım ama sonra pişman ederim

0|1
    0|0
  • Değişiyor ki.

0|1
    0|1
  • bazen ben bile o kelimeleri söylüyorum şaşırıorum :) hiç donup kalamıorum kalırsamda büyüğe saygıdan susmaya çaba gösteriorum

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    35

Erkekler Ne Diyor 38

• değişir bazen cevaplarım bazen cevaplamam özellikle bir bayan laf soktuğu zaman çok dikkat ediyorum susuyorum bundan 1.5 sene önce bir düğünde oldu böyle bende küfür ettim ağzımdan öyle çıktı ortalık karıştı

0|1
    0|0
    • Aman dostum küfür kötüdür cısss :D Kimi zaman da cuk oturur duyguyu samimiyeti belirtir :D

• ama oda ona benzer bir şeyler söyledii...

• Geçen Takisimdeyim arkla foto çektirordm akşam vakti..hava soğuk, ellerim titriyor.Teli kaldırdım gülümsedik tuşa basarken kadının teki yanımızdan geçerken olmadı olmadı ne biçim foto çekiosun dedi aklınca dalga geçti..ben birden taaruza geçtim elinden tuttum sen çekermisin dedim adımı söledim.kız bi anda terledi eline werdim makineyi çekti bakıyım dedim açtı baktık resime..dedimki ben gözüm kapalı çekeydim daha iyiydi dedim...kız bi an bozuldu wer wer makineyi beceriksiz dedim aldm makina yı dewam ettik yolumuza.yanmdaki arkadaşm gülmekten çatladı :D

0|1
    0|0
  • grup içinde olursa cevabını veririm

yüksekten atmaya gerek yok, cevap veremediğim zamanlar da olmuştur

birebirde kafama göre, genelde he der geçerim

0|1
    0|0
  • Zaten her zaman tetikteyim açık verirse cuk oturturum lafı :D

0|1
    0|0
  • Cuk hemde nasıl cuk yani öyle böyle değil :D :D anlatılmaz yaşanır

0|1
    0|0
  • ben cevaplar sipariş usulu usta biraz geç veriyorum:D

0|1
    0|0
  • Keyfime göre değişiyor.

0|1
    0|0
  • İstemeden iğneliyorum.Normalde donuğum.

0|1
    0|0
  • düşürmek istediği duruma düşürürüm pişman ederim.:)

0|1
    0|0
  • yaş cinsiyet ayırt etmeksizin lafı gedigine direk koyarımm

0|1
    0|0
  • İlk verdiğin özellik tam bana göre <8

0|1
    0|0
  • Herkes laf ebesi olmuş..

Birine bir söz söylemek kolay kalp kırmakta kolay

Bizde derlerki kalp kırmak kabe yıkmaya benzer

o tip sözler saf edene adam yerine koyup cevap vermem genelde.

0|1
    0|0
  • beni gülünç duruma dusure bilecek biriyle hiç arkadas olmadım eyvallah :D

0|1
    0|0
  • sen kendini nasıl hissediyorsun senin moralini bozan biri oldu ise ona usulune göre cevap ver kendi kişiliğini başkalarının yazılarına göre şeki,llendirme

0|1
    0|0
  • yerine göre ,bazen hazır cevap oluyorum.bazen de konusmadan tebessüm ediyorum o yetiyor :)

0|1
    0|0
  • adamına göre eğerki cahillikte devam edense tınlamam hıhı der geçeim

0|1
    0|0
  • cuk diye oturturum oda makinayı resetleyip durur

0|1
    0|0
  • Hazır Cevabım ama adamına göre değişir :D Menfaat önemli :d

0|1
    0|0
  • çekinmem, genelde usturuplu biçimde taşı gediğine koyarım. susuyorsam de efendiliğimdendir...

0|1
    0|0
  • cuk oturur laflarım haci

0|1
    0|0
  • hazır cevap değilimdir, sakin bir şekilde yerin dibine soktuğum çok olmuştur,

0|1
    0|0
  • Herkes prensesim diyor, cem yılmazın dediği gibi "Or.puyum diyen yok" :)))

0|1
    0|0
  • yeri geldimi lafı cuk oturtup karşıdakini hııı latmışlığım çoktur :D

0|1
    0|0
  • Aşırı hızlı düsünen felsefik bi yapıya sahibim karşımdaki şok olabilir :S

0|1
    0|0
  • durur durur oturturum. zaten beni bilen pek uğraşmıyor

0|1
    0|0
  • cevapları önceden hazırlarım ben