Tuvalette çok zaman geçiriyorum ve çok şey okuyorum. Kendime faydalı olmasını sağlayabilir miyim?

klasik Türk insanı özellikleri taşımaktayım. wcde uzun zaman geçiririm ve birşeyler okurum. genelde şampuan deterjan pamuk falan olur.

wcde okurken çok kolay öğrendiğime şahit oldum. sizce bunu kendime faydalı hale nasıl getirebilirm? Hukuğa falan girsem tuvalette okuyup öğrenebilir miyim? günü gününe tuvalete girerim dersler yetişir mi?

ekleme: deterjan sabun şampuan içeriklerinden ciddi bir kimya bilgim oluştu. krem prospektülerinden de tıp da biliyorum denebilir. bu alanları da düşünüyorum açıkçası. ama tıpın 6 sene olması bene soğutuyor

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• okuldada dersleri tuvalette yapsalar iyi olur senin icin kafan daha iyi calisir):)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• atasözünü doğrular en güzel hareketlerden birisi tebrikler :)) bundan böyle sınavlara çalışma mekanımız belli oldu :D

0|0
    0|0
  • gayet güzel gidersin tuwalete kısa kısa notlar koy girdikçe okursun beynine yerleşir :)

0|0
    0|0
  • Okumadığın bir ürün kaldı mı orada?

0|0
    0|0
  • öyle devam et, bir arafa tuvaletteki anilarim diye kitap da cikaririrsan imzali kitbini isterim. (kitabi detaya girmeden yazarsan evnirim)

2|0
    0|0
  • sesli güldüm. Ciddimisin diye düşünmeye başlıyorum bi dk

0|0
    0|0
  • Dikkatli ol deliğe düşme

0|0
    0|0
  • Tuvalette ve banyoda uzun zaman geçirmemeni tavsiye ederim .

0|0
    0|0
  • haha gerçekten çok ilginçmiş :) bence kesinlikle tuvalete giderken kitap taşımalısın yanında:)

0|0
    0|0
    • geçen hafta tutunamayanları okudum toplamda 2 gün yaptı ama birinde çiğköfte yemiştim onunda etkisi var. yoksa 3-4 günü bulurdu.

• Benim babam 46 yaşına gelmiş ama yaşını göstermeyen kendi halinde dükkanını işleten bir adam. Ne olduysa son 3-4 yılda oldu. Tuvalette okuyup bitirdiği kitabın haddi hesabı yok. Ben kitap meraklısıyımdır, neredeyse bana yetişti. Bütün kitaplığımı elinden geçiriyor tek tek. Türk insanı gerçekten aynı (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Türkün aklı ya kaçarken ya z*çarken gelirmiş söylemi gerçekliğini bir kez daha ispatlıyor, içeri bişey koymak için yeraçmak gerekir, mekiğe klozet koysalar uzaya bile çıkarız.

-houston hidrojen iticiler de arıza var. eee tamam tamam biz hallettik :DD

1|0
    0|0
  • Tıp okuma, zaten felekleri şaşıyor bir de 35ine kadar 3 kuruş paraya ağır şartlar altında çalışıyorlar, ayrıca fakültede okuyan kızlarından da güzeli çıkmıyor(istisnalar kaideyi bozmaz)

Günü gününe tuvalete gireceksen hukuğu deneyebilirsin, yalnız hep sene başında bu sene günü gününe ders çalışacağım kesin denir sonra unutulur. Ben her gün 2 saat tuvaletteyim arkadaş diyecek kadar .otüne güveniyorsan hukuğu seçmelisin.

0|2
    0|0
  • Basur olma sebeplerindendir tuvalette uzun zaman geçirmek.

0|0
    0|0
  • Gerçekten de insanların tuvaletteyken kafası daha hızlı çalışır. Eski Roma'da da buna inanılır o yüzden tuvaletler yan yana oturak şeklinde yapılırdı, yani senato üyeleri bir yandan ihtiyaçlarını giderip öbür yandan yüz yüze devlet meselelerini konuşabilirlerdi.

0|0
    0|0
    • Böylece eşcinsel olup koca bir imparatorluğun içine s.çtılar bildiğim kadarıyla :) Tarih bilgimde hata varsa biri düzeltsin.

• Evet eşcinsellik de çok önemliydi tabii:) Generalleri birbirleriyle yatırıyorlardı ki arada "özel" bir sadakat bağı olsun

• hmm bi dene sonucu bize söyle merak ederiz :D

0|0
    0|0
  • Şuan gülmekten yazamıyorum :) Tıp ağır gelir sen psikolojiye gir hemde ortam uygun.

0|0
    0|0
  • Tuvalette en güzel Uykusuz gidiyor ne yalan söyleyeyim :D

1|1
    0|0
  • yabancı dil kitabı oku

0|0
    0|0
  • tuvaletinizi hizli yapmanin formulu diye bir kitap varsa onu oku cok faydasini goreceksin

1|0
    0|0
  • orta okulda ki matematik hocamın önerisiydi wc..adam wc den mezun olmustu.

0|0
    0|0
  • Ezberlemen gereken şeyleri bir kağıda yazıp duvarlara asabilirsin. İşe yarayabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...