Boy uzatmak için hangi sporlar?

18yasındayım boyum 167 ama ben kendimi iyi hissetmiyorum bi 5cm daha uzamak istiyorum.bildiğiniz boy uzatan egzersizler varsa neler?bu arada basketbol demezseniz iyi olur çünkü göğüslerim büyük ve oynarken rahatsız oluyorum.

Güncellemeler:
Bır de duzenlı olarak sut ıcmek ıse yarar mı gercekten?
Annem 162 babam 185 sizce en fazla bu kadar mi uzarim?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler ya annnelrinden yada babalarından kızlarsa sadece annellerinde bir iki santim uzun olur boy uzatmak için ayrı birşey yapmassan başka uzamaz gibi görünüyor durum uzamak için de acele et yaşınn bu iş için geçmiş en etkili yöntemlerden biri bi barfix demirine asılı kalmaktır en az toplam30 dakika yapmalısın biliyorum çok yorucu. kolların güçlenirse sırtına 5 kilo(yadad daha fazla) ağırlık koyarak da asılı kal böylece daha fazla ağırlıkla kemiklerin çekiler yalnız eldiven kullanmanı öneririm(ellerin nasırlaşsın istemiyorsan)

bunun dışında erken yat ve bol bol süt iç en az yarım litre çünkü sütün için içinde bol bol protein ve kalsiyum vardır kemikte kalsiyumdan yapılır. Erken yatmassan bunların hiçbiri işe yaramaz 9:30 da yatakta ol. Otururken de dik dur kambur oturma yoksa kemiklerin eğrilir

ilgini çekerse link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• atletizm ve basketbol gibi esneme gerektiren sporlar yapman gerekir.basketboldaki sorunun için bayan sporcu atletletleri alırsan pek belli olmaz

0|0
    0|0
  • Sık sık sallanmak, Yüzmek, Esneme hareketleri.

0|0
    0|0
  • basketbol oynarken gögüslerini sabitleyebilirsin o tür südyenlerle falan. tam olarak bilmiyorum ama gögüsü tamamen saranları var. sporcu atleti de giyinebilirsin. onun yanında yüzme ile de elverişli bir boya sahip olabilirsin

ama boyun bence çok iyi hiç ugraşma derim

0|0
    0|0
  • Süt kemikleri geliştirir ve uzamaya da faydası olur. Zıplamalı sporlar boyunu uzatır. Basketbol voleybol gibi.

0|0
    0|0
  • Genlerinde uzamak yoksa naparsan yap uzayamazsın

0|0
    0|0
  • hergün 2-3 dk asılı kalmayı dene kesinlikle işe yarıcaktır. kollar yukarda bi yere tutunarak öylece dur

0|0
    0|0
  • 2 arkadaş buluyosun panpa biri ayaklardan diğeri kollardan geriyolar seni öylece bir gün ıslak şekilde asıyolar ertesi gün bi bakmışın boy 1.80 :D

Şakayı geçtim en iyi spor basket ama madem olmaz diyosun voleybolda olur :D

0|0
    0|0
  • sütmü dedin :D yok yok o işe sakın girme ben abimi bildim bileli günlük 1 litre süt tüketirdi adamda ters etki yaptı boy 1.67lerde kaldı :D

0|0
    0|0
  • Bak Kardeşim Yolu Asılı Beklemek Ama Öyle 5 Dakka Falan da Değil Sporun Üstüne 10 16 Dakka Falan Asılı Beklemelisin Bir Yere Tutunup

0|0
    0|0
  • başın ve ayakların arasında gerilme yaratan bütün egzersizler

0|0
    0|0
  • Yüksek tempoda koşu yap ip atla barfiks çek ya da baş aşağı asılı durabileceğin yer varsa dediğimi yap uzarsın bir kaç cm daha

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra, günde 10 saat basket oynayıp, 8 saat yüzsen bile boyun 5 cm. uzamaz :) Boyun bir kız için çok iyi.1.90lık bir erkek arkadaşın olsa bile uyumlu olursunuz.Daha ne istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Bal süt yumurta iyi protein birde basketbol ve voleybolun etkısıde var boyu uzatmada.

0|1
    0|0
  • yüzmek tüm vücut kaslarına iyi gelir...boy da uzatır

0|0
    0|0
  • sut iç vitamin al zıpla bir de sigara alkolden uzak dur bi süre !

0|0
    0|0
  • Yüzme, basket

0|0
    0|0
  • En fazla 2 santim daha uzarsin bosuna fazla ziplama

0|0
    0|0
  • ahhh demiş boynumu bi çevirebilsem

0|0
    0|0
  • bebeğim 1.67 boy iyidir takma kafana

0|0
    0|0
  • Basket tabiki.Aynı boyda olduğum çocuklar bu sene tepeden bakıyolar bana :)

0|0
    0|0
  • Şu kız çirkin mi, 1.64 cm boyunca? Miley Cyrus

0|0
    0|0
  • 21 yasına kadar uzarsın son yöntem kemiklerini kırdılabilirsin yanlız 6 ay kütürüm gibi yaşicann d:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boşver ya bende aynı boydayım ülkemiz ortalamasına göre fena değil bence

0|0
    0|0
  • yüzmek,ip atlamak,koşmak boy uzamasına yardımcı olur bunun yanında protein tüketmelisin yediklerine dikkat etmelisin haftada 2 kez balık yemelisin ve bazı hareketler var kemik uçlarını etkileyen onları internette bulabilirsin sanırım uzamakistiyorum.com buraya bir bak istersen spor yaparken mesela koşarken hızlı olduğundan vücut büyüme hormonu salgılıyor bu da uzamana yardımcı oluyor koşarkende atıyorum 3dk koştun 1 dk yavaşlıycaksın yürür gibi sonra tekrar koşacaksın birde pilates faydalı diyorlar denemedim ama sanırım duruş bozukluğun varsa onu düzeltiyor omurganı düzgünleştiriyor daha uzun görünmeni yada gerçek boyunun ortaya çıkmasını sağlıyor

0|0
    0|0
  • İp atlamak çok işe yarıyor .

0|0
    0|0
  • Tabiki yüzme

0|0
    0|0
  • Kısa olduğunu kabul et sorunun kalmaz ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...