İlk günden çok paylaşım ilişkinizin geleceği açısında olumlu mu olur, olumsuz mu?

Yeni tanıştığınız kişi ilk gün kendisi ve geçmişi hakkında bilmeniz gereken her şeyi paylaştıysa...

Onunla ilk gün o kadar uzun konuşma fırsatınız oldu ki konu konuyu açtı ve doğrularıyla yanlışlarıyla kendiniz ve kişiliğiniz hakkında birçok konuyu onunla paylaştınız.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir şey olsun istemem beni zamanla tanımasını isterım.Herşeyımı bilirse nasıl tepki verecegimi falan bu benım açımdan kötü olur zamanla beni tanımalı kafasında acaba şöle mi der böyle mi diye düşünmeli.Ve davranışlarında yeterince samimi olmaz diye düşünüyorum.Yani olumsuz olur .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tanıdık,ça karakter yapısının derecesine göre anlatırım. yani çok kızabileceği olayı daha sonra güzel bir ortamda yumuşakça anlatırım. nabza göre şerbet. bi de zaten ilk günden kime güvenerek neyi anlatıyoruz. böyle bir şey olmaz. kendi isterse anlatır ama ben anlatmam hemen.

0|0
    0|0
  • Sanırım olumsuz olur.Çünkü o kişiyi aylarca tanımak varken kendini 2-3 cümleyle özetleyip ayların heyecanını bir anda bitirirse o kişiyle konuşacak paylaşacak bir şeyim kalmaz diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • ilk günden olmamalı insanlar kendilerine kaynaşmalı anlaşmalı alışmalı dur bismillah

0|0
    0|0
  • Her seyi ilk gunden paylasmak mi, o kadar cenem duserse uzulurum vallahi:)

1|0
    0|0
  • Olumlu olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok muhabbet tez ayrılık getirir..

0|0
    0|0
  • İlişki başında biraz gizem iyidir.

0|0
    0|0
  • yok arkadaş şahsen inanmam ben.. gözümle gördüm insanları sevgilisinden ayrılmış ya bırak anlattıgına gore zaten boyleylermiş vs gibi sözler. arkadaş karında olsa herşeyi bilmesi gerekmiyor yeri ve zamanına göre

0|0
    0|0
  • Mutlaka atlanılan bir şeyler olur, olmazsa da dert etmem. Sonuçta mevcut sevgili geçmişi değil, geleceği paylaşmak için var.

0|0
    0|0
  • tanımaya yardımcı olur ama ilk imaj çok önemldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...