Hiç aldattınız mı veya aldatıldınız mı ?

böyle bir olay yaşadınız mı ? veya bu aşamaya kadar gelip bıraktığınız oldu mu ?

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• I ıh.

Hı hı.

0|0
    0|0
  • Aldatmadim, aldatildim. Aldatildigim icin cok mutluyum şu an.

0|1
    0|0
    • :) yoksa öyle bir geri zekalinin gercek yüzünü göremezdin

• Yanlislikla gizli yapmişim.. 12 den vurmuşsun Gringots :) Ve su anda eşiyle halini vaktini gördükce şükranlarım artiyor ona karsi..

• aldatmak gibi değil aslında. bryle beraberken başkasına aşık oldum. bunu anladığımda ayrıldım ondan. hiç de pişman değilimm.

0|0
    0|0

• ıııı ıııh o.O

1|0
    0|0
  • aldatmadım ama aldatılmış olabılırım

0|0
    0|0
  • aldatmadım ama aldatıldım

0|1
    0|0
  • o aşamaya kadar geldim ama hemen yakalandım çok beceriksizim:))

0|0
    0|0
  • Aldatmadim, aldatilmadimda

0|0
    0|0
  • Pazarcı her gün müşterisini aldatıyor,taksiciler turistleri ,devlet bizi aldatıyor soru mu bu şimdi.

0|0
    0|0
  • aldatmak gerekıyormus onu oğrendim

0|0
    0|1
  • aldatıldım ve aldattım

0|0
    0|1
  • Maalesef evet...Beni aldattıgı için onu aldattım sonrada gittim yüzüne söyledim ama pişmanım değmezmiş

0|0
    0|0
  • aldatilmis olanlar bilir. cok igrenc bir his. cok igrens bir is. korkaklarin cesaretsiz gücsüz insanlarin isi. beni de sevdigim insan aldatti. ailemize aciklayacaktik nisan olacakti bir iki hafta icinde ama o birden alakayi kesti yazin memleketine gitti ve baska bir kizla nisanlandi. şu an aradan alti yedi gecti ve beni ariyor. bir seyler soruyor. ödev ders falan. git nisanlina sor dedigimde niye o konuyu aciyorsun diye yanit verdin. meger nisanlisindan ayrilamiyormus millet ne der diye.cok pismanmis yapacak bir seyi yokmus ama. kizdan emin degilmis. ayrica kiz nisani büyük ihtimal atarmis cünkü bunun borcu varmis onlari ödeyecek okulu gecikmis zaten bitirecek askere gidecek derken iki üc yili kesin bulur diye kiz onu beklemezmis o kadar belki. falan filan. anlayacaginiz en ufak hata bile kimsenin yanina kalmaz. uzak durun. kimseyi kesinlikle pisman olacainiz seyler yüzünden kirmayin. geri dönüsü olmuyor. kimse de onaylamaz anlamaz pismanligi. aldatan her zaman zararli cikar. bunu yapmis olanlarda ciddi anlamda hak helalligi alsin almak icin her yolu denesin. cok igrenc bir sey aldatmak.

0|0
    0|1
  • aldattım ama iyikide aldatmısım cünkü oda beni aldattı sonraa :)

dershaneye giderken sınıftan bi cocukla erkek arkadasımı aldattıım hemde 6 falan :) napim ama ayrılmak istedim olmaz intihar ederim dedi,neyse bi kere erkek arkadasım en yakın arkadası beni dershanedeki cocukla gördü, ona sölemişş sonra oda bana sordu , bende madem görmüş gelseymiş yanıma dedim :) zeytin yağı gibi üstte cıktım ,

sonra öss kazanıp başka bi şehire gittim ,sonra ona süpriz yapamak için bi hafta sonu atladım geldim , neyse oda burda üni. okuyodu zatenn , çaldım kapıyı aşagıdan acıldı , cıktım yukarıya kapıda bi kızz eşofmanlaa açtı kapıyı , arkasından da benimki geldi tabii, beni bi gördü şokk, bastım suratının ortasına tokadıı ve ayrıldımm :)

hep vicdan azabı cektii garibim bunun için , ben de aldattım o beni yakalayamadı ama ben onu yakaladımm :)

0|0
    0|0
    • karşılıklı olmuş :)

• iiymiş :)

• herkesin farklı maceraları varmış bu konuda bu arada:)

• aldatıldım ama bu bile bana bşy kattı

0|0
    0|0
  • aldattım ve aldatıldım ikisini aynı anda yaşadım

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• onun bi arkadaşı bana söyledi işte zaten belli oluyodu konuşmalarından snra işte ikimzde itiraf edip ayrıldık

• gecmis olsun

Erkekler Ne Diyor 11

• Aga su hayatımda 30 tane kız veya kadınla berbaer oldum 3 kısıyı sevdım 3 ude benı aldattı 20 ye yakın sevgılımıde ben aldattım yanı bu durumda takdır*ı ılahı dıyorum hakkedıyorum dıyorum sımdı sevdıgım bırı var cok sevıyorum bu 4. 8 ay oldu bakalm aldatmıyo gıbı hemde cok guvenıyorum ılk defa hayırlısı ıyı gıdıyoruz :)

0|0
    0|0
  • birini unutmak için aldatım keşke az daha bekleseydim vicadan azabı duyuyorum çünkü onun sevgisini her anlamda hak etmiyorum. Onca seven varken neden o delice seveni sectim bilmiyorum kırık bir kalple nekadar mutlu edebilirim sanmıyorum dilerim mutlu olur ve benden ders çıkarır hayata dair

0|0
    0|0
  • 2 side olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • bi günde 3 kızla ayrı ayrı saaatlerde aynı cafeye girmişliğim var ve cafe sahibi bile şaşırmıştı :((.

0|0
    0|0
  • bu duygularin ikisini de yasadim malesef .pismanim

0|0
    0|0
  • Kişilik 2 o geceyi unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • Kişilik 1 asla aldatmam.

0|0
    0|0
  • 1 defa azıcık ama çok masumane aldatılmada oldu ama o çok zordu gerçekten

0|0
    0|0
  • hiç aldatmadım çünkü bir ilişkim olmadı...

0|0
    0|0
  • ikisinide yaşadım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...