Bugun gittiğim epilasyon merkezindeki aşağılama siz de böyle yaşadınız mı?

Broşürde kampanya gördüm. sağdan soldan memnun kalanlar vardı bildiğim bir yerdi yani.

gittiğimde bana broşürdeki fiyatın uygulanamayacağını çok kıllı olduğum için %20 fazla vermem gerektiği söylendi.

bu kadarla kalsa gene iyi. kampanya fiyatlarının normal kıllı insanlar için olduğu söylenerek hepten aşağılandım.

sizin başınıza geldi mi? sizce ne yapmalı?

Güncellemeler:
arkadaşlar desteğiniz için teşekkürler

ben firmayı da anlıyorum biraz fazla kıllıyım. napayım yani genetik birşey. napalım babamızı mı keselim yani?

firmanın bana yaptığı muameleye kızdım. diyin ki siz belli limitin üstündesiniz anlarım

normal üstü kıllısınız ne demek yahu

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Olabiliyor bazen boyle seyler.

Bir zamanlar lazer e birlikte gittigim arkadasimin basina gelmisti.

yapan kadin bana kolumu veya biyigi ucretsiz alabilecegini soyledi,bende zaten tuy olmadigi icin gerek duymadim.

Arkadasimda buna guvenerekten ben isterim dedi ve cok killi oldugu icin ona bedava yapamayacaklarini soylemisti.

Asagilanma olarak algilama.

0|1
    0|0
    • demek bunu yaşayan çok kişi varmış bir kez daha kızdım böyle çıkarcı yerlere

Kızlar Ne Diyor 9

• Kampanya yaparken olasılıkları düşünemeyecek kadar tecrübesiz bir firmaymış demek , tüketici danışma hattını arayabilrisin .Normal üstü kıllı veya normal , normal altı diye sınıflandırmayı işlerine geldiği gibi yapıyorlar demek .

1|0
    0|0
  • allah allah ilginç olmuş bi sorsaydın normalin altın da kıllı olanlara da kampanyanın altın da fiyat mı veriyorlarmış :)

1|0
    0|0
  • çok saçma ya kıl kıldır kardeşim bunu tutupta sayıcaklarmı yani ne kadar gereksiz bir şey gerçekten rahatsız edici bir durum.

0|0
    0|0
  • üslup çok yanlış yani pesss diyorum reklam yapmak yasak diilse bu sitede adını yazın etrafmızdakileri uyaralım.hatta internetteki şikayet sitelerinde de mağduriyetinizi yazın ki diğer insanlar da okusun görsün.

0|0
    0|0
  • çok saçma. zaten sendeki kılları tek tek alacak değiller. sadece lazeri vücudunda gezdiriyorlar. bundanda tonlarca para alıyorlar. bide üstüne üstelik gelen müşterilere nasıl davranacaklarını bilmiyorlar. ben olsam rezil ederdim onları herhalde :)

0|0
    0|0
  • ahahah gülüyorum ama kusura bakma sinir oldum konuşma şekillerine ben olsam sayın o zamn arkadaşım kıllarımı epilasyonu yaparken normal insan kıl sayısını geçtiğinde her kıl için ekstra ücret öderim parasıyla değilmi derdim :D

0|0
    0|0
  • bu iş politikasına çok aykırı bir durumdur. müşteri her zaman haklıdır ve görevleri kıl almak ise uzunu kısasına başlatmasınlar. seslerini kesip normal fiyata görevlerini yapmaları gerekiyordu. Hangi müşteriye sen çok kıllısın fazla para vercen denir. zaten az kıl olsa evde kendin alırdın. Bence bir daha oraya gitme etrafındaki insanlara da kötüle. :)

0|0
    0|0
  • sana kisaca kil yumagi demek istemisler, onlara da hak vermek lazim. senin genetik sorunun onlari alakadar etmez, kapmanyada kil/tüy limiti yoksa sana normal fiyattan uygulamalari gerek.

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik etmişler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Onların beyinleri kıllanmış,kıllık yapmışlar sana.Takma boşver,onlar seni ve tavsiye edeceğin insanları kaybetmiş oldular.

0|0
    0|0
  • Niye açmışlar ki dükkanı kapatsınlar kepenkleri , ben tutamazdım kendimi birdaha konuşamayacak duruma getirirdim .

0|0
    0|0
  • şimdi sen normal bir insana göre %20 mi daha mı kıllısın ? Yoksa %20 fazla ödemene rağmen indirim almış olabilir misin? :DDD

0|0
    0|0
    • ha bide fikir sormuşsun ya: sakalları keste git bakalım ne diyecekler. Ya dersin işte fazla almayın bi toparlayın.

• anlamadım :(( beyin felç..

• e zaten kıllarından hoşnut olan adam gelmez oraya di mi? Saçmalık. Başka yere git istersen ama gitmeden önce tel. ile ara sonra böyle şeyler eklemeyin de.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle firmanın iş bilmezliği ve terbiyesizliğiyle karşı karşıya kalmışsın. Ancak adamlardan talep ettiğin şey komple vücut mu bikini bölgen miydi? Yani nereni kılsızlaştırmak istedin?

0|0
    0|0
  • hayır onların işi zaten kıl almak...az olsada orman gibi olsa da işleri senin paranla sana hizmet etmek...saygısızlar...

0|0
    0|0
  • boşver kıllı adam akıllı olur :) sıkma canını böyle denyolar için

0|0
    0|0
  • gittiğin yerin adı ne saçma sapan biyere gitme bende öyle kampanyayla gittim hiç böyle bişey söylemediler

0|0
    0|0
  • Sende bi sıkıntı var ama çözemedim.. kıllar, yünler.. dur bakalım ;)

0|0
    0|0
  • terbiyesizler sende firmanizda normal insanlar calisiyor sanmistim pardon yanilmisim deseydin

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişler.Üzüldüm.

0|0
    0|0
  • normal kıllı insanlar ... ehmehm neyse evet.

başka bir epilasyon merkezine gitmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...