Telefonla konuşurken karşınızdakinin ne yaptığını hiç merak ettiniz mi?

Evet arkadaşlar sorum gayet açık sanırım.Telefonla konuşurken karşınızdakinin ne yaptığını hiç merak ettinizmi?Ben çok merak etmişimdir sizden de cevaplar bekliyorum.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aga bıgun cok hoslandıgım bı kız var boyle muhabbet edıyoruz samımıyız baya o benden hoslanıyo ben ondan cıktık cıkıcaz yanı okul zamanı o zmnlar lısedeyız boyle pazartesı bı suprzm var cumadan gelmedı okula sorular verdı hoca teldende o kdr kız arkadsı varken benden ıstedı neyse cuma gecesı konusuyoruz abı kız ne yapsa sesı gelıyo ben anlıyorum seslerden neler yaptıgını neyse soruları verdım aga sonra muhabbet napıyosun ne edıyosuna dondu konusuyoruz edıyoruz bu sımdı masaya kagıdı koymus benle konusurken karalıyo kagıdın altında hıc bısey yok cunku ben sesten anlıyorum kalemın sesı ona gore cıkıyo neyse konusuyoruz dedım kı yeter artık dedım kalemı bıtırdın dedım yuvarlaklar yapa yapa (hareketlerını sesten anlıyorum) sonra sen nerden bılıyosun dedı dedım tukenmez kalm bu dedım bıter sımdı dedım nedıyosun ya sen dedı nerden bılıyosun dedı dedım goruyorum senı şu an falan kız paranoga bagladı sonra dedı kı kalem ne renk dedı dedım lacıvert ama sıyaha kacan bı lacıvert ve oylede yazıyo dedım buyuk ıhtımal babanın iş kalemı dedım bunları ıcımden geldı soyledım duydugumdan degıl kalem olayını neyse bu tırsmaya basldı olm sen dedı kımsın falan dedı dedım panık yapma dedım o ara kımsın falan derken yatagına uzandı yay sesını ve nevresım sesnı duydum dedım kı yatagın ıcıne gır usutme dedım sonra bı tık sesı yanındakı abajrnuda kapa dedm odanın ısıgı zaten yanıyo dedım amma ısrafcısın sen dedım aga bazılarını attım bazılarını bılıyorum sımdı snra dedıkı bana sktr gıt lan dedı cınlımısn nesın lan sen dedı nerden bılıyosun bunları falan fılan dedı dedım bılıyorum sen sakın ol dedım hıssedıyorum 6 hıssım kuvvetlı dedım kız demez mı defol gıt senı hayatımda ıstemıyorum sakın yanıma yaklasma dıye aga kıza derdımı anlatana kadar 1 ay gectı sonra cıkmaya basladık ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şimdi bunu dedinya artık biriyle konuşurken şizofreniye bağlıycam bunlar hep senin yüzünden yapmıycaktın bunu bana ):

dsufgdgjdjfh :D:D

0|1
    0|0
    • :) Kusura bakma ya benim merakımı sizede sıçrattım sanırım.

• Cok da merak edilesi bi sey degil yani, telefonda konusurken yapilanlar listesi olsa genelde ayni seyler olurdu sanirim. Kissadan hisse, senin yaptigindan daha farkli bi sey yapmiyordur :D

0|1
    0|0
  • ahaha (: Bende merak ederim Hep.

0|1
    0|0
  • ne yapmasını bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Evet..olmustur..genelde gurultu yapiosa sorarim napiosun diye...

0|0
    0|0
  • merak ederim ve hep sorarım

0|1
    0|0
  • Telefonla konuşuyodr bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben soruyorum ne yapıyorsun diye :D

0|1
    0|0
    • :)Peki doğru cevap aldığına eminmisin.

• Fark ediliyor zaten yalan söylese de karşı taraf seslerden :D Bir keresinde bir iş arkadaşımı aradım, adamın sesi ekolu geliyordu, s*ç*yon mu nan dedim hee dedi kaptla pis herif dedim :D Hacı oyun oynuyordum aradın açtım ne yapayım diyordu :D

• hiç merak etmedim :D ben çok çeşitli hallerde konuşabilirim ama :D

0|1
    0|0
  • telefonda konuştuğun konuya göre değişir bence :=)

0|1
    0|0
  • 3G ile ararsan merak kalmaz :D

0|0
    0|0
  • sapık bi arkadaşım vardı kızlarla konuşurken mastürbasyon yapıyomuş i.ne

0|1
    0|0
Yükleniyor...