Aldatmanın cinsiyeti olur mu sizce?

Her iki cins içinde soruyorum tabi ki ilişkide sadakat sevgi kadar önemli yalan dolanda olmamalı asla sizce aldatmanın cinsiyeti olabilirmi. Yani erkek aldatır erkektir yapar diye bir kavram söz konusu çoğu için ama ben bunu kabul etmiyorum sonuçta bayanda altabilir ben şunun kanısındayım ve bunu gerçekten hep savunmuşumdur kendine yapılmasını istemediğini birşeyi başkasına asla yapma aldatlılmak gerçekten çok kötü bir durum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Bana gelicek olan eleştiriler içinde şimdiden teşekkür ederim soruya yorum yapan tüm arkadaşların yeni yılını kutluyorum...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yeni yılın kutlu olsun hep güzellikler getirsin.

Soruna gelirsek aldatmanın cinsiyeti yoktur. Aldatanın cinsiyeti ne olursa olsun medeni hali şerefsizdir.!

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aldatmanın cinsiyeti olmaz tamamen karakter meselesi Dostum

(:

4|2
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama cevaplardaki gördüğün gibi bazılarının fikirleri farklı.

• Olmaz tabi ki.

0|1
    0|0
  • Aldatma artık ilişkinin tamamen koptugu üstelik saygının da yitirildiği bir durum...Her iki tarafta eger bazı seyler bittiyse ve düzelemeyecek gibiyse kendini garantiye almayı vs bir kenara bırakıp insan gibi ilişkiyi noktalandırmalı...bunun kadını erkegi yok tabii ama nedendir bilinmez sanki erkeklerde daha sık rastlanıyor gibi

0|1
    0|0
    • zaten sorunun içerisindede erkeklerin yani hemcinslerimin manteliteisni eleştrirerek yazdım bana mutlaka kızan olmuştur ama ben bir ilişkide sadakatin sevgi kadar önemli olduğunun kanısındayım sadakatte dürüstüktür asla yalan söylememek ve dürüst olmaktır en koktuğum şey bu ilişkimdede hep bunun bir vermiş olduğu korku var ama hakkımızda hayırlısı bakalım sonumuz nereye varıcak ..

• aldatmanın cinsiyeti olmaz tabiki kim şerfszse o aldatıyor

0|1
    0|0
  • Seninde yeni yılın kutlu olsun arkadaşım .Soruna gelince aldatmayı cinsiyetle bağdaştırmak saçma bence çünkü bu mideyle alakalı bir durum bazısının midesi kaldırabiliyor böyle şeyleri.

0|1
    0|0
  • erkek aldatır vebunu çaktırır ama kadın aldattığı zaman kimse anlamazz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben alakalandıramıyorum şahsen.

0|1
    0|0
  • Aldatmanın cinsiyeti olmaz aldatılan biri olarak diyorum bunu. Ama kim daha fazla aldatıyor dersen bence biz erkekler sınıfta bakıyorum sms yapıyor adamlar kiminin 3 kiminin 2 kiminin 4 sevgilisi var. Nasıl yetişiyorlar anlamıyorum ki :D

0|1
    0|0
  • aldatma çift cinsiyetli,

0|1
    0|0
  • Tabi ki kadın da aldatabilir ama erkekler daha fazla aldatır..

Resimdeki kol senin mi? :)

0|1
    0|0
  • ben erkeğim yaparım sen kadınsın kafanı kırarım :) çok doğru bi laf

0|1
    0|0
  • Olmaz tabii ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...