4 BÜYÜKLER YARIŞIYOR SİZ HANGİ TAKIMIN TARAFTARINISINIZ?

4 Büyük dedim ama Ankete Diğer şıkkınıda koydum.
Maksat Biraz Eğlenelim :)
Ayrıca Yorumlara Takımınız ile ilgili güzel sözler yazarsanız
Yarın 00:00da En çok oy alan takımın sözlerinden birini EİG Seçicem :D

• GALATASARAY
    A seç
  • FENERBAHÇE
    B seç
  • BEŞİKTAŞ
    C seç
  • TRABZONSPOR
    D seç
  • DİĞER
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
89

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylı olmak demek;
    sadece şampiyonluklarla açıklanamayan, sadece kültürle tarif edilemeyen, sosyal dayanışmayla, sevgiyle, olağanüstü güçlü kazanma arzusu ve sınır tanımaz büyüme hırsıyla anlatılamayan bir yaşam biçimine sahip olmak demektir.
    dünden geleceğe uzanan tarihin sonsuz koridorlarında, galatasaraylı olmak demek; giderek büyüyen, giderek parlayan, erişilmesi mümkün olmayan bir ışık, inanılmaz uzaklıklara ulaşan bir ses ve hiç ölmeyecek bir ruha sahip olmak demektir.

gururların en büyüğü. "ben galatasaraylıyım." diyebilen ayrıcalıklı kitlenin bir bireyi olmaktır.

0|3
    2|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• BEŞİKTAŞ demek şeref demek şampiyonluk için kupa kaldırmak için maç kazanmak için tutulmaz şerefi için tutulur öyle bir şeydir ki her sabah kalktığında Beşiktaş'lı olduğun için Allah'a şükür edersin o armayı her öptüğünde gözlerin dolar Beşiktaş'lı 10 atarken de Beşiktaş'lıdır 8 yerken de adını duyunca bile tüylerin diken diken olur Beşiktaş hakemden gol yemiş takımdır Beşiktaş'lı olmak iyi günde kötü günde Beşiktaş'lı olabilmektir Beşiktaş 1-0 durumdayken rakibinin kırmızı kartını sarıya çevirenlerin "top elime deydi attığım gol şaibelidir iptal etmeniz doğru olur" diyenlerin top dışarı çıkınca "hocam top benden çıktı " diyenlerin hakem "küfür ettin mi" diye sorunca "ettim üzerimde bu arma varken yalan söyleyemem" diyenlerin takımıdır BEŞİKTAŞ SÜLEYMAN SEBALARIN TAKIMIDIR...

5|1
    0|1
  • Galatasaray

0|2
    1|1
  • GS...

0|1
    1|2
  • Galatasaray

0|1
    1|1
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|1
  • ♥ FENERBAHÇE CANDIR ♥

0|2
    2|1
  • Fenerbahçe takımımı seviyorum

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Akçaabat sebatspor

0|1
    1|0
  • Drogba indirdi ceza sahasına sneijder sneijder goooolll allahıım gooooolll gol gol gol türkiye ayakta arena ayakta İstanbul İstanbul ayakta kar portekizli hakem juventus hiç bişey farketmez çünkü sneijder var çünkü gol var... ne zaman dinlesem bunu tüylerim diken diken :D çok fena cidden ve bu gurur bir GALATASARAYLIDAN başka kimsede yok ;)

0|0
    1|0
  • Galatasaray

0|1
    1|0
  • F e n e r b a h ç e !

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0
  • gssssssssssss