Bu kadınlar niye bakıyor , egoma söz geçirmek istiyorum...

Taaa 16 lı yaşladan beri yaşıyorum bu durumu çoğu tanımadığım kadın her yerde süzüyor bazı teyzeler ise Allah sahibine bağışlasın diyede laflar söylüyor keşke söylemeseler =))), niye diyeceksiniz ben yalnızım be umut vermeyin bari bakıp bakıpta böyle olunca düşünüyorum iş var demekki bende bak hala yalnızsın diye bir durum oluşuyor ortada ego durumları , şimdilik sevgili istemiyorum sonra düşünüyorum gerçi 25 yıl oldu sonra sonra diyerekte :) , neyse ben nasıl egoma söz geçirecem bırka bu işleri boşver kadınları diyerek ?

Güncellemeler:
soru başlığı Bu kadınlar niye bakıyor olcaktı ;)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Amacın farklı bir şeyse emin ol seni ekleyenlerden biri ben olmayacağım.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadınlar böyle 7 den 70 e birde gözleri bozuksa baktığınıda belli eder 100 kişilk kız yurdunda kaldım yemekhanede kmse yemek yemez zaten herkes birbirini süzer o bu değilde zaten her gün aynı kişiler oluyo yemekte ama hala bakıyoruz

0|0
    0|0
  • cok mütevazisin masallah :D hosuna gidiyor belli yani... zor durumun

0|0
    0|0
    • Şu anda gitmiyor hoşuma ister inanın ister inanmayın , niye öyle dedinki ayrıca çok mütevazisin diye , yani şu an kadınlarla bi sevgi aşk yaşamak istemiyorum yapıcağım işlere konsantre olamıyorum , ilerde olur diye erteliyorum ama bu kadınların sanki hoşlanıyor gibi hareketleri beni biraz oraya çekiyor yani egom ne boş duruyorsun yapsana birşey diye

• erkegin dogasinda var o ona karsi egon degil baska bir yerin isaret veriyor. yanlis anlama sakin. peki erkeklerin begenmesi ayni sekilde egona bu hissi veriyormu onu düsün?

• Manyaklaşma lütfen :) , öyle bi his vermiyor tabikide sevgili istemiyorum konusuna takıldın herhalde , neden istemiyorum çünkü işim biraz öncelikte yani taşları geleceğimi kuruyorum ondan sonra 55 e kadar yolum var şu an o gönül işlerine düşersem aç aç gezerim emekli maaşına muhtaç olurum o yüzden ;)

• hadi yaaaa gercektenim allah allah sen neymişsin bee :)

0|0
    0|0
    • Ben kendimde birşey bulmuyorum bak hep yanlış anlıyorsunuz , insanlar bana bun u hatırlatıyor sadece , ben ise bunları boşvermek istiyorum nasıl yapıcam diye sordum , bide internet dünyası o yüzden yüz yüze kimseye anlatmıyorum tabi bunları psikolog gibi görüyorum sizleri anlamıyorsunuzkli ;)

• ekliyorum dertleşirim ara sıra ok ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• yazık şuna bak 25 yaşına gelmiş hala yalnız diyorlar

0|0
    0|0
  • kız olsam sana vermezdim desem egon kırılırmı :)

1|0
    0|0
    • Olmadı bi erkeğin ağzıdan çıkan laf böyle olmamalı , şöyle deseydin keşke '' arkadaşım olsan yanımda dolaştırmazdım kısmetimi kapatırdın bu tipsizliğinle '' gibi :)

• tamam o zaman buldum arkadaşım olsan seninle dolaşırken tasma alırım alırım yanıma ki korkmasınlar :))) şaka tabi

• evet buyrun biscolata erkeklerinden biri buraya gelmiş kızlar size bırakıyoruz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...