Küçükken en çok neden utanırdınız?

Efenim aile ziyaretlerinde karşı tarafın benim yaşlarda bir kız çocuğu varsa kesin babası ya da birisi çıkar ve " delikanlı kızımı sana vereyim mi" derdi o zamanı hatırlıyorum da kıza kaçamak bakışlar atar direkt babamın yanına koşardım, bir kızarmalar boynu öne eğmeler falan. Bir de amcalara pipiyi gösterme durumu vardı ki zor kaçardım ellerinden...

Düşünüyorum da ne manyak bir dönemin insanlarına denk gelmişim.

o değilde şimdi gidip kızı istesek vermezler ama

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken ailemle televizyon izlerken bir kadınla bir erkek yakınlaştı mı içimden dua ederdim.Nolur öpme onu ayrılın koklaşmayın diye.Çünkü öyle lanet bir hava oluyordu ki evde nereye bakacağımı ne yapacağımı bilemezdim.Sessizliğide hep babam aynı cümleyle bozar kanalı değiştirirdi.

-Eee daha daha nasılsınız çocuklar...haaahahaa

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• link beni övdüklerinde utanırdım.

1|3
    0|0
  • Aman pek de serpilmiş.

0|1
    0|0
  • cok susardım su ıstemeye cok utanırdım cok su ıcıyom dıe

0|1
    0|0
  • bana öyle şeyler yapmadılar ama ben onları çok utandırmışımdır ev içindeki özel durumları anlatarak :/ çocuktan al haberi gibi

0|0
    0|0
  • sevcem derken az taciz etmediler beni pis karılar :/ ühü

0|2
    0|0
  • misafire merhaba demekten utanırdım..bir anda herkes bakar ya böyle odaya girince..oyyy..:P

0|0
    0|0
  • babamın alkol kullanmasından utanırdım

1|1
    0|0
  • küçükken koca teyzeler çok ayıp seyler söylüyordu bkz:memeni yerim :( :( :(

0|1
    0|0
    • o koca karılardan az çekmedim sen sünnet oldun mu diye sorduklarında kaçacak yer arardım

• Aile ortamlarında çok kasıldım hep, aralarında dönen muhabbeti hiç bir zaman çözemedim ama sürekli konu benim büyüdüğüm üzerine kuruluydu, size ne... derdim içimden. Ehue

0|0
    0|0
  • Ben genel olarak insan icine cikmaktan utanirdim, ne zaman kalabalik bi ortam olsa annemin arkasina saklanip, arada kafami uzatirdim :D bir de sen sustukca israrla konusturma cabalari yokk mu, deli olurdum :D

0|0
    0|0
  • bana bir cümle kurana 2 saat çemkirdiğim için annem babam utanırdı kimbilir ebeveynlerim ne günah işledi ben utanmazdım

0|0
    0|0
  • çok güzelsin dediklerinde utanırdım çok

0|1
    0|0
  • Tartıya çıkmak desem.:))Tonton diye diye ,çocukluğumla oynadılar len..hİÇ BİR ÇOCUK BUNU DERT EDER Mİ ,edermiş işte :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaptıklarımdan değil de, yaptıklarımı anlatırlar diye bi rahmetli dedemden utanırdım. Her tatilde son güne kadar dedemlerde kalmak için binbir türlü duygusal işkence yapardım. O yüzden dede yanı yaklaştığı zamanlar tam bir melaike olurdum, hem beni göndersinler hem de yaptıklarımı anlatmasınlar diye. Onun harici utanma duygum pek olmadı.

0|1
    0|0
  • Ben hic utanmadim. Boyle muhabbetlerin de icine ceken olmadi. Kucukken cok sakin bir cocuktum.

Ha bak sey de utanmistim. Anneme misafirlige gelen kadinlardan birinin kizi vardi. İncecik fidan gibi bir kizdi. "Hosgeldiniz" demek icin kapinin onune gitmistim. O kiz 18 ~ 19 yaslarindaydi. Teyzelerle tek tek tokalasmistim. Elimi sikmayan kadin salona girmiyordu. (ufakken biraz agir abi takiliyordum, babamdan kaynakli herhalde). Neyse en sonra kaşlarım çatık bir sekilde kiza da el uzatmistim ki kiz onumde diz coktu birden. Ben sasirdim tabi. "Ouuuyyyy" diyerek dudaklarimdan cap! diye optu. Bizim agir abilik hic oldu tabi. Annem yanimdaydi, annemin bacagina sarildim. Kiz da salona gecerken benim bembeyaz olmus yanagimdan bir makas aldi ve salona gecti. Utanmaktan cok korkmustum ben. Baska da utanmamistim hic.

0|1
    0|0
  • Biz iki çocuk 5-6 yaşlarındayken annem Yalan Rüzgarı, Hayat Ağacı falan izliyordu, öpüşme sahnesi olunca utanırdık. Uzaktan kumanda yoktu daha, kanal da değiştiremiyorduk :(

0|1
    0|0
  • hakkat yav babamın arkadaşları alayı gördü pipiyi bide sövdürürlerdi kendilerine hemen hemen hepsine ana avrat sövmüşümdür ne sapık adamlarmış.

0|0
    0|0
  • Annemin çok utangaç benim çocuğum demesinden utanırdım. Zorla utangaç yapıyorlar insanı hayret bir şey. :)

1|0
    0|0
  • En ufak amcamın teklif ettiği Çokonatlar karşılığında, misafirliğe gelen teyzelere-amcalara falan çok gösterdim..

Ar damarım doğuştan çatlak olabilir; bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Çık adamın karşısına, bir zamanlar kızını vermek istediğin genç vardı, işte o benim de, kızı al :)

0|0
    0|0
  • -ooo amcası bizim oğlan sünnet oldu

- wayyy maşallah erkek olmuş yeğenim erkek

-göster bakalım amcaya pipini oğlum

yıkıldığım andı .

0|1
    0|0
Yükleniyor...