Birinin gerçekte sevip sevmediğini nasıl anlarsınız ?

1 yıldır bir ilişkim var. Üniversitede tanıştık. Fakat geçtiğimiz yaz 2 ay kadar ayrı kaldık. Çünkü erkek arkadaşımın yakın arkadaşı beni aldattığını söyledi ve bende ondan ayrıldım. Bu aralıkta tekrar barıştık. Arkadaşının anlattıklarının bazılarının doğru olmadığı ortaya çıktı. Ama gene de benim kafamda çok soru işareti var. Beni şuan gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• test edildi onaylandı bugun kapıya konuldum :)

soğuk davranıyorsa - mesajlara gec bakıyorsa - kısa cevaplar veriyorsa ( canım napıosun > oturyorum sen > bla bla ypaıpyrm :))) ... ondan cevap gelmez

yogun olmadıgını bıldıgın halde yogunsa .canım cıcım kelımeleri kesılmısse.

bunlar en acıkları ozellikle kısa mesajlara dikat et

alah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • +1..zamanında aynısını bende yaşadım :)

• Anlayamdğn bişi var daha önce benle çıkarken başkalarıyla knşmuş birinle beraberm şuan. Defalarca pişman olduğunu syledi fakat gene de korkyrm aynı şeyleri yaşamak istmyrm. Daha kötsü onu çok sevyrm. Senin durumuna gelnce bi kız neden öyle syler bilio msn? ya ilgisiz dvranmşsındr ya da başkası vardır. bşka bi ihtimal olamaz bence

• allahım :S.S ciddimisin sen :S:S:S:S:S lütfen eklermisin beni kardeş özel konusalım nolur :S

Erkekler Ne Diyor 7

• Nefret Etse Yeridir .. Beni Emin Olmadan Bir Başkasından Duyduklarıyla Terkeden Kız .. Cehennemin Dibine Kadar Yolun Var :)

Derdim Ben Olsam ..

0|0
    0|0
    • ilk başta inanmadım araştırdım. takp ettm. konuştuğu kızlarla konştum. Duyup hemen ayrlmadm tabiki.

• hiçbirşekilde anlayamassın onu zaman gösterir

1|0
    0|0
  • hal hareket gözleri ve konuşmaları belli eder bi şekilde

0|0
    0|0
  • bakışları ve davrnaışlarıyla

0|0
    0|0
  • Arkadaşının söylediği ne kadar gerçek olabilir

Gerçekse ztn onunla ne işin var hala. Eninde sonunda kokusu çıkar umarım çok bağlanmazsın hani şuanlık sadece izle onu kaptırma kendini gerçekten inanmaya başladığında seversin ztn...

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş

0|0
    0|0
  • yeter ulan artıkkk istan ediyorummm ! lan, benim hiç sevgilim olmadı bu yaşa kadar(21) millet habire sevgili sevgili diyor, yeter lan... banane sizin sevgililerinizden, soracak başka soru yok mu ! kıskançlık krizim tuttuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...