Bu 3 özelliğe sahip insanlar hakkında sizin yorumlarınız neler ?

Merhaba arkadaşlar

Dün sevdiğim adamla sözlendim. Sevdiğim adam Karadenizli + polis + oğlak burcu karışımı biri. Onu iyi tanıdığımı düşünüyorum ama bu adamlar evlenlerinde nasıl oluyorlar merak ediyorum. Sonuçta aynı evde yaşamak çok farklı. Annesine sorduğumda sinirlendiğini hissettiğinde sakın üzerine gitme, kalbini çok kötü kırabilir, onun haricinde çok evcimen, uysal biri diyor. Benim gözlemlerimde aşağı yukarı aynı. İyi bir eş, iyi bir aile babası olacağını kanaatindeyim. Söz yüzüğünüde taktım. Değişik duygular yaşıyorum. Bir de sizin yorumlarınızı almak için üyelik aldım. Bu ilk ve son sorum olacak. Bu 3 özelliğe sahip insanlar hakkında sizin yorumlarınız neler ? Teşekkürler.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir şeyde bizim yorumlar ne işe yarar bilmem! Ama bir karadenizli olarak, annesinin tavsiyesi çok yerinde. Biz karadenizliler çok çabuk parlarız! ama söndüğümüzde kendi kendimizi yeriz nasıl yaptım diye! ama huy bu işte, can çıkar huy çıkmaz!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kendini karşındakine nasıl aksedersen seni o şekilde kullanır.önce sana nasıl davranmasını istiyorsan kendini o şekilde kabullendir

0|0
    0|0
  • ciğer yemeye gidiyorum

0|0
    0|0
  • benim babamda polis eşlerine karşı asabi çocuklarına karşı şeker gibi diyim :)

0|0
    0|0
  • Allah mesut etsin tatlım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• oda bi insan sonucta kişilikten kişiliğe girebilir ilerde nasıl biri olacagını kımse bılemez şu burç olaylarını lütfen bu kadar üstelemeyin onun o kadar bi önemi yok

0|0
    0|0
    • yaa bilmiyorum bende bugun takıldım işteee

Yükleniyor...