Gora-tex ayakkabılar fitnes da giyilir mi?

arkadaşlar bana spor ayakkbı diyince sadece bu tip ayakkabılar uyuyor.her markayı denedim ama sadece bunda rahatım.sizce olurmu bilen varsa lütfn cevaplasın

Güncellemeler:
bu ayakkabının tipi inanın o spor ayakkabılarından daha zarif ve kibar.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Giyilebilir neden giyilmesin ki ?

0|0
    0|0
    • hava almıyormuş yağmurda su geçirmezmiş sokakda giyilirmiş.sıcak tutarmışda

• işde buuuuuuuuuuuuuu

• Önemli olan rahatlık, ayağının rahat edebilmesi çok önemli. Ayağın rahatsa hava alıyordur zaten.

Erkekler Ne Diyor 12

• Skechers Markasının Özel Fitness için üretilmiş ayakkabı modelleri vardır Go-Run modelini Tavsiye edebilirim yada shape ups modelleri günümüzün teknolojisine uygun olarak tasarlanmış yeni nesil tabanlara sahip ayakkabılardır hem hafiflik hem rahatlık olarak 1. sınıftır

0|0
    0|0
  • giyilmez...

0|0
    0|0
    • of of tam alırken bırakdım moralim bozulduda.anlaşılırmı giydiğimde.hani derlermi.salağa bak ne giymiş diye?

• Rahatsan giyersin hem fitnes salonunun tavanı akarsa ayaklarında ıslanmaz :)

0|0
    0|0
    • :((((((en rahat onal ettim.uymuyor bana kolay kolay bir ayakkabı.

• Ben ayakkabı konusunda ki fikrimi daha öncede söylemiştim. Görsellik bence o tarz yerlerde önemli değil kaldı ki ayağınız hangisinde rahat edecekse onu seçmeniz daha mantıklı olacaktır ama sizin söylediğiniz ayakkabılara netten baktım hiç kullanmadığım için yine bir şey diyemiyorum. Daha önceki sorularınızda size önerdiğim ayakkabıyı şiddetle tavsiye ediyorum memnun kalacaksınızdır.

0|0
    0|0
  • fitness için çok hafif ve ayağını saran ayakkabı tercih et ..

0|0
    0|0
  • Ben şuan Nıke'ile mahkemeliğim,gora-tex 15 günde dikişlerine kadar patladı,ne değiştiriyor,ne iade alıyor,Yani demek istediğim fitnes için dayanıksız olur,yürüyüş ayakkabısı..Giyime bence..Almadıysanda ya adidas yada jack-wofskin al..

0|0
    0|0
    • adidasda bir model var onu getirecekler bornovada varmış.bayılmadım ama başka şans kalmadı.gora tex reebokdı

• çok sağolun gerçekden

• Rica Ederim :)

• Kızlardan 0 cevap; erkeklerden 11 cevap :D abazalar sarmış buraları da... :))

0|0
    0|0
  • trekking ayakkabısı al fitness için

0|0
    0|0
  • hayır giyilmez

0|0
    0|0
    • giyersem anlaşılırmı başkaları taraından.kaba vs değil.çok nazik tipli model

• Abla yine sporla ilgili sorun bu güzellik tabi ona borçlu

0|0
    0|0
    • yazıldımda bu akşam spora.tek sorun bu ayakkabı kaldı

• çok sağol yinede

• Sen saol abla artık üzmüyoruz birbirimizi :)

• fıtness ı dağda yapacaksan giyilir

0|0
    0|0
    • yok salonda yapıcam

• of bu kötü.ama anlarmısınızki.çünkü bu modelde dediğim gibi ben ve arkadaşım anlamadı.oysa arkadaşım bu konuda süperdir o bile anlamadıysa

• ya benim bildiğim gora-tex ise çok bariz belli olur anlarım ama bu tip ayakkabılarda ne kadar kibar olursa olsun olmaz bence özel üretim bişeyler bulmaya bakın

• astoriayaya mı yazıldın ?

0|0
    0|0
    • yok etilere

• :(( astoria kaybetti :(

• sevemedim orayı 2. kez gittiğimde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...