Ilk defa spora başlamak?

Arkadaşlar ilk defa spor salonuna kaydoldum ve 1 saat sonra acayip midem bulanmaya başladı gözümün önü karardır başım döndü sizce neden böyle oluyor ne yapmam lazım yarın yine gidicem

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spora aç mi gittin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• birden fazla yuklenmissindir

0|0
    0|0
    • Çok bişey yapamadım zaten :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Açken yapmış olabilirsin. En azından 2-3 saat öncesinde yemek yemelisin. Eğer böyle bir fırsatın yoksa bile 1 elma veya kuru üzüm, badem gibi atıştırmalıkları tercih edebilirsin. Hatta kuru üzüm, çiğ badem gibi atıştırmalıkları spor sırasında bile az miktarda da olsa alabilirsin.

0|0
    0|0
  • kondüsyon eksikliği mide bulantısı yapar direk koşunca biraz çalışınca geçer ayrıca belliki kaygıda hakim bedeninde onun için olmuş fizyolojik bir durum hiç bişey olmaz devam ettikçe açılacaksın

0|0
    0|0
  • aç mıydın ya da kendini çok yormuş olabilirsin kalp rahatsızlığın falanda varsa bir doktora görün bence... daha sonra başında uyuşma oldu mu?

0|0
    0|0
    • Olmadı ama bugün gidemedim heryerim ağrıyor

• bir an once gitmelisin agrilar 1 hafta surer zaten

• Abartma 😀

0|0
    0|0
  • fazla spor dengeyi bozar alışmamış dötte don durmaz atasözü

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler :)

0|0
    0|0
  • Kan şekerin düşmüştür

0|0
    0|0
  • daha vucudun alıskın degil karnın cok ac ya da tok olmucak spor yaparken normal olcak.

0|0
    0|0
  • Kan şekerin düşmüş

0|0
    0|0
    • Aynen olabilir

• tamam Sağol :)

• Rica ederim. Dikkat et

Kızlar Ne Diyor 2

• aç mıydın

0|0
    0|0
    • Çok yemek yememistim ondandir belki :)

• Tansiyonun düşmüş galiba zorladıysan kendini.. Direk bir saatle başlama bir hafta boyunca süreyi uzatarak yap alışırsın zaten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...