Yarın bir gün gelip teklif etse ne yapmalıyım?

Erkekler söyleyin bakalım..

Sınıfımda bir çocuk var sürekli göz göze geliyorduk ama hiç konuşmadık sadece gözlerimiz konuştu..Ben küfürlü konuşmaları sevmediğim için artık küfürlü konuşmayacağım falan demiş arkadaşlarına.. Beni sevdiğini falan öğrendim daha sonraları.. Ama bir sorun var. Bir kız var adı Dilara. Çok samimiler kız kendisi geliyor, öpüyor onu. Çocukta onu görünce "ooo başkanım" falan diyor.. Hani aralarında tuhaf birşey var. Beni sevdiğini kendisi söylemedi ama bütün sınıf biliyor yani oda ben öğrendim diye utanıyormuş hiç arka sıralara gelmiyor bile.. Yani yarın bir gün gelip teklif etse ne yapmalıyım? Dilaraya ne gözle bakıyor?

Güncellemeler:
Hiç sevgilim olmadı arkadaşlar. Dilaraylada hiç yakın arkadaş gibi değiller. Kabul edersem pişman olur muyum

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dilarayı araştır nerde,nezaman tanıştılar felan öğren galiba senin tek engel dilara

1|0
    0|0
    • kızla ilköğretimde aynı sınıftaydık. Tek söyleyebileceğim en yakın arkadaşlarının sevgilileriyle çatır çatır çıkan.. İşte anla kötü bir kızdı bu nedenle samimiyetlerinden korkuyorum

• ya üstün görmesi değil problem ben izin vermedikçe benim üstümde olamaz o zaten tek sorun gelip öpüyor çocuğu samimiyet çok fazla

Erkekler Ne Diyor 8

• e yarın birgün gelirse sana dilaraya arkadas gözüyle bakıyodur, kıskancsan kötü olur bu samimi kız arkadas olayi :)

1|0
    0|0
    • ya kız gelip öpüyor samimiyet fazla biraz bana göre ve benim hiç sevgilim olmadı. Onunla çıksam birgün hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum

• ya hosuna gitmeyebilir, söylersin o kizla samimi olmanı istemiyorum diye kabul etmez belki o kırabilir seni. ona dikkat et

• Cevap veriyorum: SEKS

1|0
    0|0
  • Kabul etmeden önce Dilara ile ilişkisini sorabilirsin mesela

1|0
    0|0
  • Çocuk kıskandırma aşaması geçmiş ve senin tepkini ölçerek ona karşı ne hissettiğini değerlendiriyor.

1|0
    0|0
    • Valla bilemiyorum pek kıskandırma aşamasında değil gibi geldi bana. Kız kendi geliyor öpüyor çocuğu.. Hemde onu görür görmez bir cesaret geliyor bu çocuğa benimle konuşamıyor ama onunla yani muhabbeti sorma gitsin bi yakın hareketler falan of

• Tepkini ölçmek için seni sınıyor işte. Dahası yok.

• Seni seviyorsa Dilaraya arkadaşı gözüyle bakıyordur.Teklif etse ne yapacağını bize mi soruyorsun?

0|0
    0|0
    • Daha önce sevgilim olmadı onu görünce bende heycanlanıyorum. Dilara ile samimiyetleri beni korkutuyor hepsi bu

• umarım öyle olur

• olur olur :)

• 2nizi birden götürmeye çalısıor :)

0|0
    0|0
    • benimle konuşmaya utanıyor kitabı vericek başka çocukla yolluyor.. Hani sadece bakışmalar oldu aramızda. Beni götürmek için çabası yok bende arkadaşlarından öğrendim beni sevdiğini ama bu kız ne bileyim kafamı karıştırıyor..

• o zaman seni istiyor seviyor onu götürmek istiyor

• Teklif ederse , kabul ettikten sonra bu konuyu aç! , Dilaradan uzak dur de.. sevdiğim kız en yakın dostuma sadece bi kere vurdu diye kavga kıyameti kopardım ve sevgilimin yanına bida arkadaşlarımla gelmiyom..

1|0
    0|0
  • Arkadaş gözüyle bakıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...