Canınız sıkılırken aldığınız en aptalca karar neydi ?

Yada aklınızdan geçirdiğiniz ? gebersem sanırım birtek bu gecirirdi şuan can sıkıntımı...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• facede fake bi hesap açıp +18 konuşma yapmak tanıdk ve ya tanımadk kişilerle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir seferinde masayı yakmıştım (öyle küçük bir alev değil, aslında evi yakmaktı amacım ama engelledi arkadaşlar), bir diğerinde bütün vücut tüylerimi kesmiştim (kaşlarım dahil, bir tek kirpiklerim vardı) .. ikisi de aptalca kararlardı ..

0|0
    0|0
    • wow şu kıllız tüysüz halinde resmin var mı ? youtuba koysak rekor kırarız aslında

• maalesef var, hatta bir kaç kişide var .. umarım akıllarına bunu yapmak gelmez. bir de öyle denize girdim. dediğim gibi aptalcaydı ama gerekliydi. depresyona girmeme az kalmıştı, işe yaradı yaptığım :)

• bi kere pantolonumun cebini yırtmıştım

ve elimi cebimden çıkarmamıştım uzun bi süre

0|0
    0|0
  • pokerde tüm parama rest çekmek :D

0|0
    0|0
    • onu sinirliyken yapıyom hep sonrasında bana öfkeyle kalkan parasız yol alır lafını hatırlıom, söylediğin iyi oldu bi a4 kağıdına çıkartıp evin tüm duvarlarına asmalıyım...

• en iyi cevap iyi geceler :D <3

• sadece canım sıkılırken taş gibi hatun isterim

0|0
    0|0
    • ne hatunu dostum ya.. paris hiltonu önüme ser dönüp bakarsam.. direk sana yollarım

• şimdi öyle diosunda karşına bi çıkarsa görürüm seni :D

• :d haha sonradan pişman olurum ya ona eminimde ne bilim tecrübe olur :d

• Tak kulaklıgı ve bagıra bagıra şarkı söyle dostum

0|0
    0|0
    • nan ciddi diyom ya ölsem ondan bile canım sıkılır daralıommmm.. denize mi girsem bu havada acaba

• yazamam çok ayıp.

0|0
    0|0
Yükleniyor...