4 aylık ilişkim var ama ortada ileriye yönelik hiç bir şey yok

Yaşım gelmiş 26 ya ben bu saatten sonra laylaylom ilişki yaşıyamam bunu her defasında erkek arkadaşıma söylüyorum hayırlısı diyip duruyordu bu gün konuyu açtım benimle ciddimisin boşuna zaman kaybedemem ben artık bişeyleri görmem lazım dedim ben önümüzdeki 5 yıl evlenmeyi düşünmüyorum dedi şok oldum. Ama beni sevdiğinizde biliyorum özaman ben yokum benimle ciddi düşünmeyen insanı yanımda istemiyorum herşey bitmesi gerekiyor dedim tartışma çıkardı bu yüzden ilişkimiz bitemez diyip duruyor cevap vermiyorum ama ben ne yapabilirim ona beklemekle geçemez hayatım yarın bir gün onun beni yarı yolda bırakmıyacağını nerden bilebilirim ben napiçam ne olur akıll verinnn

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemezsin ama seviyorsan gerçekten böyle bir şey söylemen de hoş değil. Daha 4 ay olmuş. Evlilik kararı almak için erken bence. 5 yıl dediğinde neden 5 yıl olduğunu sor. Mantıklı bir açıklaması vardır belki. Askerlik, maddi durum, iş vb.. Bir de şöyle bir durum var; 5 yıl da gerçekten uzun bir süre. Bir zaman sonra ilişkinizin yıpranma ihtimali var.

0|0
    0|0
    • Başta bana bakiremisin dedi evet dedim bişeyler yaşamak istedi ben seni Hertürlü kabul ederim dedi bende sonra bakire olmadığımı söyledim sence sorun olurum dedim şuan olmaz ama evleneceğim inşanda bunu ararım sen olamazsın dedi şerefsizlik bu yaaa şimdide ayrılmazsınız diye yalvarıyorrrr

• Hakkında hayırlısı olsun. Umarım böyle iğrenç konuşmalar yapmak zorunda olmayacağın, gerçekten mutlu olacağın birisi ile birlikte olursun ama sen de karşındakini tartarken "ciddi mi düşünüyorsun, bana zaman kaybettirme" gibi cümleler kullanma bence. Rencide edici olabilir ve tepki görebilirsin. Karşındaki insanı daha farklı şekilde, konuşarak tanımaya çalış.

• Ben herzaman net olduğum için belkide karşındakinde öyle görmek istiyorum ondan bu konuşmalarım ve tavrım

Erkekler Ne Diyor 20

• Anlattıklarından çıkarabileceğim tek sonuç erkek arkadaşının senin hakkında ileriye dönük şeyler düşünmediği.Eğer erkek arkadaşınla flört ettiğin süre içerisinde ilişki yada cinsellikle ilgili şeyler yaşıyorsanız sizi bi amaç olarak değil araç olarak düşünüyor.Siz ayrılmak istediğinizi söylediğiniz için yaşadığınız ve yaşayacağınız özel durumların bitmesinden çekiniyor.

0|1
    0|0
  • Başlığı 4 ayrı ilişkim var diye okudum yuh ulan dedim:/ o değilde bitemez yapamazsın edemessin bunlar tahrik edici tam tersine yönlendiren söylemler

0|0
    0|0
  • Ben bi erkek olaak senin gbi kizlar yuzunden evlilikten soguyorum tepemde bi baski her hareketimden bi yorum cikarmalaryanlis bi harekette sen beni ciddiye almiosunlar adamida anla boyle baskiyla evlenilir mi Erkekler evlenmeyi dusunmezler ona hal tavrinla sevginle ist benle bi omur boyu hayat gEcirilir dusundurtmen lazim

0|0
    0|0
    • Arkadaşım söylediklerinde haklısın baskı kurulmamalı zaten öyle bir niyeti varsa bunu zaman gösterir bunun planı bir anda yapılmaz ama bana demiyorki ben seninle evlenmeyi düşünebilirim neden olmasın zaman gösterir yaşayıp görücez hayat bize neler sunucak demiyor uzun bir süre evliliği düşünmüyorum olursalar kim olur bilmiyorum diyor ayıp ama benimle düşünmediği belli ne diye ben ilişkime devam ediyimki

• diğer yorumlarını okudumda unut sen bu adamı :)

• Bu cok asiri zor bir soru. Yapabilecegin bir kac sey var. onlarda sunlardir.

1. biraz daha beklerseniz ileride dusuncesi degisebilir.

2. beklemek istemiyorsan ayrilman iyi olabilir onune bak derim

3. Biraz daha tanimaya calis belki zamana ihtiyaci vardir.

4. Bilmiyorum yasi kac ama ileri donuk dusunuyorsa en azindan bir nisan takabilir ve gene 2 veya 3 sene sonra evlenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Cocuk haklı. 4 ayda ne oldu bittiye getiriyorsun demezler mi adama? Bugune kadar gezdin tozdun sana gore evlenme yasına geldin eeee? Cocuk

Senin planlarina uymak zorunda mı? Resmen nikah masadına oturtmaya calısıyorsun adamı. O cocugun saniye dusunmeden sendrn kacması lazım. Talandan mal mı kaçırıyorsunuz bu ne ya hu? Ne yani cocuk simdi olmaz deyince sen onu bırakıp başka birini mi bulacan hemen? Malum yaş geçiyor ya! E peki ona kaçıncı ayda yapacan bu baskıyı?

Pöffff ...

0|0
    0|0
    • Ya baskı falan yapmıyorum benimle niyetin ciddimi dedim hayır şu an için ciddi bişey düşünmüyorum dedi günümüzü gün etmek içinmi beraberiz bümü yani dedim şu an için öyle gözüküyo başka elimden bişey gelmiyor diyince ozaman ben orda dur derim

• Anlattığın kadarına yorum yapıyoruz heralde.

• Bazı insanlar evlilikten korkar maddiyat en önemli faktör yok dersin anlamaz yada sorumluluktan korkar sıkıya gelemez ben evlenip ayrılan bir insan olarak bunları yaşadım evlilikte en önemli faktör guven ve sadakat bencil seni olunursa zaten bitmiştir önemli olan mutlu ve huzurlu olmak geri kalan hikaye benim fikrim ya arkadasin hazır değil yada oyalıyor burada senin yapman gereken ona açık açık konuşmanın faydası olacağını zannediyorum

0|0
    0|0
  • merhaba arkadaşım bence seni gerçekten sevip senle bırlıkte olmak ıstese, bunu kenı ısterdı zaten ilk önce ... bence seni gerçekten sevmiyor sana bağlanış gibi ayrılamıyorda senın yerınde olsam 1 ay hiç görüşmezdım sonra benı sevıyor musun derdım evet derse evlenelım o zaman ...yok sa bırak ;)

0|0
    0|0
    • Ben yada bir başkası evlenmeyi düşünmüyorum diyor uzun bir süre niyetinde sadece takılmamı var anlamadımki çıldırıcammm

• İşte senin gibi kızları seviyorum bir kız +25 dan sonra kesin evlenmeli yoksa fosil olma yolunda

kazı çalışmaları neticesinde bulunmaz bir hal alırsın çürür gidersin afedersin..

Eğlenme zamanı bitti artık evleneceğin düzgün bir insan bul hayırlı nasiplerin bol olması dileğiyle

0|0
    0|0
  • doğrusunu yhapmışsın, boş ver salla!

0|0
    0|0
  • Tam kezbanlık yapmışsın

0|0
    0|1
  • İlişki biraz erken erkekler bu durumdan korkar gibi geliyor bana. Sevgilin kaç yaşında iş güç durumu ne alemde.

0|0
    0|0
  • ondan kurtul..

0|1
    0|0
  • Doğru demişsin.

0|1
    0|0
  • o cocuk kaç yasında da 5 yıl dusun muyr

0|1
    0|0
    • 25yaşında

• hm senden 1 yas ufak ve 30 dan önce evlenmek istemiyor garip ama garip olan su 1 senden ufak olması 2 o 30 yasına gelince sen 31 yasında olucaksın acaba cocuk sahibi olmak istemiyor mu arkadas yada cocuklarının gelecegini mi görmek istemiyor bana kalırsa sen kendinden büyük birini bul 28 -30 arası uygun bnce senn için

• Haklisin endişende ama bunu bastan konuşmalıydın onunla

0|0
    0|0
  • kestirip atmaya gerek yok. ortak bir noktada buluşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • git öl :)))))))))

0|0
    0|0
  • sen evlenmiş olmak için evlenecek tiplerdensen buradan bile teklif gelir sana !

0|0
    0|0
    • Evlenmiş olmak için değil sevdiğim insanın niyetinin takılmaktan başka bişey olduğunu bilmem gerekir bana boş gelmemeli ciddi niyetiyle gelmeli onun evleneceği kadın olmalıyım çocuk değilim sonuçta

• okumadım cevabınıda haklısın sende haklısın katılıyorum

• Sen görücü usulüyle evlen, boşver bu flört olaylarını.

0|0
    0|0
  • bırakmanı tavsiye ederim

seninle evlenmemesi demek

seni kullanması demektir!

yaş genç olsa bekle derim

ama 26 yaşındaki bir kız bekletilemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 ay bi insanı tanımak için çok uzun bir süre değil :S tabiki uzun bir süre fakat bir ömür birlikte olacağın kişiyi seçmek için yeterli zaman mı orası tartışılır... Öncelikle şunu söylemek isterim ki seninle ciddi bir ilişki düşünmeyen birini bence 1 saniye bile yanında bulundurmamalısın . Ayrıca seninde dediğin gibi '' laylaylom '' zamanın geçmiş ve artık hayatını düzene sokmanın vakti gelmiş bence. Ben bırak derim. Kitaplar oku bu yönde bilmiyorumki aşk çok karmaşık birşey gelecek telaşıyla yanlış bir karar almanı istemem :) Hele ki karşındaki adamın sana verdiklerine bakarsak çok yanlış bir karar olur onunla zaman geçirmen... Bu arada eğitim durumun nedir ?

0|0
    0|0
    • Ewet uzun bir süre değil zaten hemen evlenelim diye bir derdimde yok sadece bana evlilik adına hiç bişey vermiyor zamanım boş geçiyor gibi geliyor ben buna kendimi tam anlamıyla kaptırırsam vazgeçmem zor olucak bunu çok iyi biliyorum madem evlilik düşünmüyor yol yakınman dönmemi mantıklı olan bunu düşünüyorum, halkla ilişkiler mezunuyum

• önüne falan çıkarsa ne yapmayı düşünüyosun tehlikeli bi tip midir ?

• Yok o karakterde insan değil terbiyesiz saygısız davranmaz sadece yalvarır arar falan bukadar

• nıye evlenmıyormus kucuk mı erkek arkadasın .. sevıyorum deyıp kandıran cok olur uzun ılıskıye bende karsıyım ne kadar uzatırsan o kadar cılkı cıkar

0|0
    0|0
  • seviyorsan diye bişe yok baskasını da sevebilirsin insan gercekten sevdıgıyle anında evlenmek ıster 5 yıl dusunmuyorum da ne demek 5 yıl sonra ne olacagı bellı mı? veya 5 yıl boyunca ıkı ınsan sevgılı olarak bırbırnden sıkılır bence ayrılmalısın sakın gerı donme zaten cok da olmamıs baslayalı zaman kaybetme

0|0
    0|0
  • 4 ay dile kolay !

0|0
    0|0
Yükleniyor...