İlk nasıl para kazandınız?

Kendi emeğinizle kazandığınız, ilk parayı ne yaparak nasıl kazandınız? Ve parayı ne yaptınız?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yasındayken bıra seselerı topladım sıse bası 50 bınlıra alıyodum o zamnn parası toplam 5 lıraya yakın kazanmıstım .)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 13 yaşımdayken makrome düğümüyle bileklik yapıp satmıştım. pek bir şey kazandığım söylenemez ama yine de bileğimin hakkıyla kazanmak çok keyifliydi :)

1|1
    0|0
  • Başıma gelmeyen kalmamıştı zabıtalardan kaçmıştık, mafyalar felan gelmişti. O 20 lirayı alnımın teriyle kazanmıştım :(

0|1
    0|1
  • annem merdiven silmeye gidiyordu. bi ara hastalanmışmıydı acaba işe mi girmişti onu tam hatırlamıyorum ama 2-3 ay felan onun yerine ben gitmiştim. orta sondaydım galiba. hatırlayınca bile bi tuhaf oldum şimdiki günüme şükürler olsun.

1|1
    0|0
  • 15 yasimda dis doktorunda köpek gibi calistim sonra doktora küfürü basip istifa ettim bi aylik kazandigim parayi da anneme verdim

0|1
    0|0
  • 10 yaşındaydım arkadaşımın şekerini almıştım o da benden geri alabilmek için para vermek zorunda kalmıştı

0|1
    0|1
  • 14 yasindayken kaste dagtirdim aylik 140 euro biriktirip 245 gercek uggs almistim:$

0|1
    0|0
  • Lisede Kadiköyde bir Reklam ajansında kazandım.Çizim yaparak :)

0|1
    0|0
  • garsonluk yaptım yaptıgım yerde ocak servis paspas böyle işte

0|1
    0|0
  • Hiç kazanmadım bılmıyorum okuyorum daha

0|0
    0|0
  • Kuzenimin şerbetini tutmuştum nişanda helalinden 85 lira:-D

1|0
    0|0
  • okuyorum daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çocukken simit sattım

kızlar canım cicim diyerek hep kandırdılar beni

fiyatın altında verdim :) annem de sağlam bi azar çekip tüm paramı almıştı

1|1
    0|0
  • 2007 yılında memur oldum, maaşım o zaman 1.100 TL'di. Bir anda bu kadar parayı bir arada görünce sapıttım, gittim o zamanın parasıyla 2.300 TL'ye taksitle laptop aldım... Bugünün parası 4.500 TL civarı bir para... Şimdi kendi kendime sövüyorum, mallıkta sınır tanımamışım yani...

0|1
    0|0
  • köyde yaşıyordum o zamanlar. bağ bahçe inşaat işi amelelik falandı. o zamanlar babamda toplanırdı paralar ve aile için harcanırdı

0|1
    0|0
  • Denizlili bir cocuktan 12.000 TL'ye Mercedes 190E almistim. Boyatmistim tamamen, boya koruma yapmistim. 16.500 TL'ye Adanali birisine satmistim. Babamdan aldigim 12.000'i geri babama verdim. Bana yaklasik 4.000 TL kadar para kalmisti. Alisverise gitmistim sanirim. Yarisiyla birkac parca elbise ayakkabi almistim. Kalan yarisini da arkadaslarimla yenistim. 500 tL'si yakita gitmisti. Cok gezmistik.

0|0
    0|1
  • 13 14 yaşında pazarda soğuk su sattım simit sattım :D

1|2
    0|0
  • 12 yaşındaydım

Yol kenarında bir çuval dolusu bira şişesi bulmuştum

İlk ve son oldu işsizlik part time :D

0|1
    0|0
  • 8 yaşındaydım, okulda kermese benzer bişi tam hatırlamıyorum, zaten halam almıştı yaptığım ev maketin.

0|0
    0|0
  • hiç unutmam bizim bi satı teyze vardı eski mahallede ben dedi becemiyorum ütüyü kap gel bana bi yardım ediver dediydi gerisini anlatmıyorum gözüme bant çekin :((

1|0
    0|0
  • bayram harçlıkları bebeyken :D

0|0
    0|0
  • 8 yaşında benim peder pazarcıydı benide zorla pazara götütrdü hafta sonlarıağlıya ağlıya giderdim. sabah klakması cok zordu be aga, yazında yaz tatilerinde pazarda çalışırdım. pazarcı olmayacam diye bende hep derslerime asılırdım:D şimdi geçmişe bakınca iyikide götürmüş diyorum. şuan üniverste son sınıftayım:D güzelde bir bölümde okuyorum:d sağolasın baba:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...