Daha önce hiç kimseyle çıkmamış 18 yaşlarında bir erkek için neler düşünürsünüz?

Daha önce hiç kimseyle çıkmamış 18 yaşlarında yakışıklı bir erkek için neler düşünürsünüz? ve siz kimseyle çıkmasaydınız sizden çok hoşlanan fakat size göre fazla kişiyle birlikte olmuş birini ister miydiniz ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 20 yim ve çirkin olduğumu söyleyen olmadı. 2 kişi oldu hayatımda o da sırf meraktan yoksa 1 haftadan kısa sürdü ilişki. Evliliktir benim beklediğim. İlişkiler aşkı sevgiyi öldürüyor. Ve son sorduğun cümleye gelirsek,- seviyorsam eğer bunların bir önemi olmaz. Niye "aa 4 kişiyle çıkmış 3üyle yatmış yok ben bunu istemem diyeyim ki" aşık oldunmu bunları göremiyorsun zaten.

DÜşünceme gelirsek , eğer o kişi hiç kimseyle birliktelik yaşamamışsa ya dindardır ya da çok utangaçtır içine kapanık birisidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• benim ilk kiz arkadasim 18 yasinda olmusdu, anormal bir durum degil, önemli olan o kisiye karsi duygularin, insani taraflari, birbirnize olan uyumunuz ve tamamlayici taraflariniz. mesela arkadas eylenceyi seven biri ve sen tam tersi calismayi okumayi seven biriysen olmaz tabi misal :D

0|0
    0|0
  • 18 yaşında ise normaldir. Bazı kişilerin erkeklik hormonları diye bahsettiğimiz sıvılar geç hareketlenmeye başlıyor.

Bu olası birşeydir.

Eğer 25-30 civarı yaşlarda sevgilisi olmamış bir erkekten söz etseydik. O zaman bir takım sıkıntıların var olduğu gerçeği ile yüzleşmek durumunda kalacaktın.

0|0
    0|0
  • Eğer biri ile çıkmadıysa artık zamanı gelmiş demektir. Eğer yakın arkadaşımsa biri ile arasını yapar çıkmasını sağlarım.

Diyelim ki ben kimse ile çıkmadım ama bahse konu kızın çok ilişkisi olmuşsa onunla çıkmak istemezdim. Çünkü yanında çok tecrubesiz kalırdım ve iyi bir ilişki olmazdı. Bu kesin.

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim ben 27 yaşımdayım ve henüz biriyle çıkmadım. benim hakkımda ne düşünürler bilmem ama tek sebebi var : tipsizlik :D benim gibi cazibenin az olduğunu düşünürüm...

0|0
    0|0
  • 17-18 in nesi olur 21 olan var :D (benim :D )

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım ve hala bakirim ayrıca sadce hayatıma 2 kız girdi ciddi hayaller ciddi planlar ve güzel bir gelecek üzerine kurulkmuş yanlış insanlardı ben bu halimden çok memnunum nasıl evleneceğim kadın kendini bana saklıyorsa bende kendimi ona saklamalıyım ilk tenim ve bedenim ona değmeli bir erkek böyle olmalı kadın erkek farketmez...

0|0
    0|0
  • bence zor olur diye düşünüyorum. ama imkansız bişe değil.

davul dengi dengine olmalı.

0|0
    0|0
  • Bu flört işlerinin 17-18 yaşlarında başlaması normal olan şey değil mi zaten? Sanki yadırganacak bir kişilik gibi sormuşsun

0|0
    0|0
  • belki adam çok yakışıklı, kız seçiyor... kime ne !?!?!? isterim tabiki

0|0
    0|0
  • :D Allah Allah Öle biri var mı :D :D

0|0
    0|0
  • Karşısına biri çıkmamıştır :)

0|0
    0|0
  • 18 yaşında kimseyle çıkmamış.Çok komik.

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç kimseyle çıkmamış 17-18 yaşında bir kişi olduğunu düşünürdüm:)

0|0
    0|0
  • şansı tutmamış derim

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

Tipsizim.

0|0
    0|1
  • iyi biridir devam et

bu arada en iyicevabı seçmemişsin :)

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.olurdum ama seçiciyim ondan sevgilim olmadı olacak kişi kriterlerime uygun olmalı.

0|0
    0|0
  • öyle birini istemezdim, 21 yaşındayım kimseyle çıkmadım, bazı şeyleri hakediyorumdur heralde

0|0
    0|0
  • la bebe.

deriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gayet normal ben 20 yaşında biriyle birlikte olmaya başladım..bilakis geçmiş ne kadar temizse kafa o kadar rahat olur eski sevgili olayı dertli iş

0|0
    0|0
  • hcbsy dusunmem ne dusunurum cok nrmal

0|0
    0|0
Yükleniyor...