Spora başladım. Kolum neden ağrıyor?

Spora başladım diyet de yapıyorum. Kilom ust kisimda daha fazla bacaklarim ince. Kolum cok ağrıyor. Bacaklarim sadece spor esnasında agriyor. Kolumda kas olusursa incelir mi yağlar erir mi? Bu arada kolumn bu kadar cok agrimasi yag yaktigimami kas yaptığıma mi isaret? Incelir miyim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sert ve iğneli ağrı olursa dikkat et, lifler yırtarsın. Ama kasılma ve gerilme şeklindeki ağrılara vücut spora alıştıkça sorun kalmaz. O yüzden vücudu ısındırmadan da spor yapma, kaslara zarar verir bu durum

1|0
    0|0
    • Kolumu kaldirdigimda ağrıyor.

• Cok tesekkur ederim :)

• Rica ederim, kolay gelsin...

En İyi Kız Görüşü

• Hamlamissin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erir kaslarınız çünkü kaslar yırtılır yirtildigi için protein desteğine ihtiyaç duyuyor Kasta yapcaksan protein destegide alman lazım ya protein tozu almanız lazım ya da doğal yollardan proteinle desteklemeliyiz kaslar yirtildigin için destek sart

0|0
    0|0
  • yeni başladıysan ve normalden fazla yüklendiysen hamlık denilen tabirin yansıması birden başlamamak gerekir sporaa

0|0
    0|0
  • Alışma süreci..

0|0
    0|0
  • Bu durum normal. Zamanla yağlar erir kas oluşumu başlar.

0|0
    0|0
    • Bedenim ayni mi kalir yoksa incelir mi

• Plank crucnch sinav kosu vs incelir mi

• Bel ve karın bölgesi için crunch ve plank etkili olur. Şınav gögus ve arka kol için iyidir. Ama ağırlık çalışmalarıda yapmalısın.

• Ya normal yahu

0|0
    0|0
  • Ham sın daha zamanla geçer

0|0
    0|0
  • liflerini zorlamışsın geçer alışırsın ağrı kalmaz

0|0
    0|0
  • Yeni başladığın için çünkü hamsinn

0|0
    0|0
  • yeni başlayanlarda olur sonraları alışır vücüt

0|0
    0|0
    • Peki kolum incelir mi yoksa ayni boyutta kalir kas mi olur

• rica ederim, ben bile eridim vücut yaptısam sen toz olur uçarsın dert etme :)

• Ahah :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...