Muay thai tavsiye eder misiniz ?

arkadaslar muay thai eğitimi almayı dusunuyorum ne kadar surede ogrenebılırım kendımı korumak amaclı ısıme yarar mı ? fıkırlerınızı beklıyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• temeli 6 ayda

pratiği de 1 sene içinde rahat rahat uygularsın

sert spor, ben severim

bünye olarak güçlü olmak lazım, bacak kasları iyi olmalı yoksa dizlerine zarar verebbilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 aydır gidiyorum sol direkt ile çocuk bayılttıgım oldu. (elimde eldiven vardı karsımdaki çocukta karate ile ilgileniyor) benim imkanım yok ilçe dışına çıkıp bjj ile ilgilenmek için. yumruk atmayı boşver sen direk b. jiu jitsuya git. jiu jitsuyu geliştiren adam 2-3 sene art arda yumruk atmadan dünya sampiyonu olmuş bi adam.

0|0
    0|0
  • 6-8 ay sonra senin gücünde veya senden biraz daha güçlü birini hiç kasmadan 15 saniye içinde tamamen etkisiz hale getirebilirsin..Kendimden 15-20 cm. uzun, daha iri birini dövmek istiyorum diyorsan, en az 1 sene sıkı çalışman lazım.Ayrıca, spor salonunda olmak zorunda değil ama vücut da çalışmalısın..

0|0
    0|0
  • Bu tür sporlar zaman ister. Ama dövüş sporları arasında bana göre en etkili olanlardan biri muay thaidir. İyi bir kulüp bulursan başla derim.

0|0
    0|0
  • 6 ayda sokakta karşına çıkan orta seviye bir serseriyi iyice pataklayacak şekilde öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • ilkkez duydum ama eminim çabuk öğrenirsin ilginvarsa

0|0
    0|0
  • işine yararda bir zman gelir hapiste bulurusn kendini.çok sakat bi spor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...