Hiç hayattan bir beklentiniz olmadığını düşündünüz mü ?

yani hani amacınız yok hani böyle yaşamanın yada niye ben böyleyim dediğiniz oldumu ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta amacımız yok

hımmm

cezanın şu sözleriyle sesleneyim sana

...unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• amaçım oldugu halde neden ben böyleyım dedıgım cok oldu

1|0
    0|0
  • amacimiz allah icin yasamak. namaz kil rahatlarsin.

0|0
    0|0
  • Yok valla hep vardı bir amacım.Amacı olmayan insan mı olur be :D

0|0
    0|0
    • var işte bee ben :) valla bi amacım yok kalmadı yeminle napsam diye düşünüyorum ama tam karar veriyorum o olsun diye ama sonradan vazgeciyoum

• seni yaşamaya bağlayana tek bir hedefin olmaması çok garip ""Yıldızlara dokunamazsınız ama karanlık gecelerde onlar size yol gösterir." hedflerin sağlam olmadığı için çabuk sıkılıyor olablr misin sağlam bir hedfin olsa hani seni yaşama bağlayan.karanlıkta kaldığında yol gösteren düştüğünde kaldıran bir hedef belki sapmazsın

• bilmiyorum kafam allak bullak ne yapsam ne etsem bilmiyorum neyse teşekkür ederim yav sağul yinede

• Hayatta bir şeyler yapmışsan eğer, bir şeyler beklersin.

Ne hak ediyorsan, onu alırsın..

0|0
    0|0
  • aynen oyleyım su an:// nasıl bı hayat bu ?ben neden varım falan..

0|0
    0|0
  • Bu aralar çok düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • geçen yıl hayattan hiçbir beklentim yokmuş

0|0
    0|0
  • Verdiklerimin karşılığını almak bir beklentiyse bugün yarın ve yarından sonra.

'' Amaçsız yapamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok kez düşündüm. Çok kez intihar etmeyi düşündüm. iki kere resmen intihara teşebbüs ettim. İlkinde üç ay yoğun bakımda yattım. Diğeri mucize eseri kurtuldum.

16 eylül 2008 tarihinde çok sevdiğim kız arkadaşım trafik kazasında öldü. Evdeki bütün hapları toplayıp içtim üç ay yoğun bakımda yattım.

Askerde iken askerlik bitiminde evlilik hayali kurduğum kız başkası ile evlenmiş. Nöbette kendimi vurmak istedim. Diğer nöbetçinin ihbarı ile gelen komutanın tüfeğe ayağı ile tekme atması sonucu mucize eseri kurtuldum. Mermi değmedi işte. Daha ne olsun ki :(

0|0
    0|0
  • öyle hayattan hiç bir beklentisi olmyan insanlar her zaman mutludur ama:)beklentısı olanda istedigi olmuyor die mutsuz:D

0|0
    0|0
  • beklentim var ama bazern asla ulaşamıycağımı düşnüp bi boşlukta amaçsız kaldığım oluyo ama sonra gene azim ediyorum yuz yıllarımıda alsa binlerce yıl yaşayıp yapıcam diyorum

0|0
    0|0
  • Kısa bi süreye kadar hayattan beklentim yoktu pek.Ama artık geleceğe dair planlarım var ve uygulamaya başladım :D

0|0
    0|0
  • niye diye sormadım ama yaşaıyoruz işte şunun için yaşicam diye bir hedefim yok. ama yaşlandığıma şunu yaşamak isterim link

0|0
    0|0
  • şu üniversiteyi bi kazanayım başka birşey beklemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Tek beklentim beni seven bir eş

0|0
    0|0
  • hiç demedim insanlar amaçları ugruna yaşarlar ;)

0|0
    0|0
  • Dün bugün yarın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...